1. خانه
  2. مقالات
  3. راهنمای خرید مواد کراتینه مو

راهنمای خرید مواد کراتینه مو

راهنمای خرید مواد کراتینه مو

  1. خانه
  2. مقالات
  3. راهنمای خرید مواد کراتینه مو
مواد کراتینه مو
folder_openمقالات

موخوره، ورز، شکنندگی موها و مواردی از این قبیل، خوشایند هیچ خانمی نیست. موهای پف کره و وز نامرتب و به هم ریخته دیده می شوند و اصلا جذابیتی ندارند. بسیاری از خانم ها با مواد کراتینه مو توانسته اند موهایی صاف و شلاقی را تجربه کنند. مواد مختلفی برای احیا و بازسازی موهای طبیعی در بازار به فروش می رسد که حاوی مواد کراتین هستند. این مواد با کاهش حجم و وز، صافی و زیبایی طبیعی مو را ایجاد می کنند. تاثیر مواد کراتین مو به حدی زیاد است که بلافاصله بعد از استفاده می توانید تفاوت را مشاهده کنید.

افراد مو فرفری بیشتر با وز و پف مو دست به گریبانند. موهای فر بسیار زیبا هستند و جذابیت های خاص خود را دارند اما وقتی موها غیر قابل کنترل می شوند، چاره ای جز صاف کردن مو نیست. استفاده از حرارت اتوی مو و سشوار برای گرفتن وز مو اصلا توصیه نمی شود. وسایل حرارتی حالت دهنده مو قادر نیستند وز مو را بگیرند. برای از بین بردن پف و وز مو باید از مواد کراتینه مرغوب استفاده کرد.

کلینیک تخصصی کراتینه و رنگ مو

خرید مواد کراتینه مو

مواد کراتینه مو چه کاربردی دارد؟

انواع مواد حالت دهنده موها، رنگ موهای شیمیایی و مواد دکلره کننده مو، سشوار و اتوی مو و …. آسیب زیادی به موها وارد می کنند. کراتین مو در بازسازی مو و ترمیم آسیب های ناشی از مواد حرارتی و شیمیایی، تاثیر فوق العاده ای دارد. به طور ساده می توان گفت که مواد کراتیه مو می توانند ساختار آسیب دیده مو را بهبود دهند. این مواد با افزایش میزان رطوبت در موها، خشکی و دهیدراته شدن مو را درمان می کنند. وز مو به دلیل خشک شدن بیش از حد مو و شکننده شدن ساقه مو ایجاد می شود.

با توجه به سبک زندگی امروزی، امکان حذف مواد دکلره و رنگ موها وجود ندارد. دنیای مد و فشن هر روز شیوه ای نوین را به جهان معرفی می کند. انواع هایلایت های متنوع و رنگ موهای روشن، بسیار پر طرفدار هستند. مواد کراتینه مو در کنار این روش ها، استفاده می شود تا ساختار طبیعی مو، سالم و شاداب باقی بماند.

کراتین نوعی ماده طبیعی در ساختار موی انسان است. این ماده باعث نرم و صاف شدن موها می شود. در موهای فر، مجعد و وز میزان کراتین کمتر از موهای صاف و درخشان است. چنانچه در اثر استفاده از مواد شیمیایی و حالت دهنده های حرارتی، ساختار مو آسیب ببیند موها وز و شکننده می شوند. برای رفع این مشکل می توان از کراتین درمانی استفاده کرد. مواد کراتینه مو خاصیت درمانی دارند و به احیای کراتین مو کمک می کنند. انواع روش های صاف کردن مو، این ویژگی را ندارد و با استفاده از مواد شیمیایی آسیب رسان انجام می شود. اما کراتینه کردن مو حالت درمانی دارد و به بهبود کیفیت موها منجر می شود.

8 راهکار برای درمان وز شدن مو

کراتین کردن مو

معرفی خدمات سعیده درویش زاده:ویتامینه مو خشک

ویژگی های مواد کراتینه مو خوب

کراتین منجر به بهبود ساختار مو از درون می شود به این ترتیب در ظاهر موها نیز تغییرات شگفت انگیزی ایجاد می شود. حتی موهایی که به شدت آسیب دیده اند نیز با توجه به نفوذ کراتین به مغز مو، حالت بهتری پیدا می کنند. گرفتن وز مو اولین نتیجه استفاده از کراتین برای موها است. به طور کلی همه آسیب های ناشی از اتوی مو و سشوار یا مواد شیمیایی پس از کراتینه کردن موها از بین خواهد رفت. خشکی و شکننده بودن موها، پف و وز کردن موها، موخوره و چند شاخه شدن انتهای ساقه مو، مات و کدر شدن موی سر همگی در اثر درمان با مواد کراتینه مو، بهبود پیدا می کند.

وقتی ساختار مو ترمیم و احیا می شود، موها خود به خود حالت صاف و درخشان تری به خود می گیرند. مواد کراتینه مو با احیای کوتیکول، ظاهر مناسب تری به تارهای مو می دهند و همه آسیب های ناشی از خشک یو شکنندگی موها را برطرف می کنند. همه این مزایا در اثر استفاده از مواد کراتینه مو خوب و مرغوب حاصل می شود. یک محصول خوب دارای این ویژگی ها است:

آموزش روش های صاف کردن مو در خانه با مواد طبیعی

احیا و ترمیم موها

ماندگاری بالای مواد کراتینه مو

درمان آسیب های مو با مواد کراتینه حداقل تا 6 ماه باید بتواند موها را صاف و خوش حالت نگه دارد. در واقع تا زمانی که موها هنوز صاف و درخشان هستند می توانید از زیبایی موهای تان لذت ببرید. البته با انجام برخی کارها نیز می توانید ماندگاری کراتینه مو را افزایش دهید. برای مثال پس از کراتینه کردن مو به مدت 3 تا 4 روز، موها را نشویید تا مواد روی مو تثبیت شود. پس از آن می توانید با شامپوهایی که فاقد سولفات و کلرید سدیم هستند، موها را شستشو دهید. به طور کلی بهتر است پس از کراتینه، موها را زیاد نشویید. به طور معمول 2 تا 3 بر شستن موها در طول یک هفته، کفایت می کند.

جهت افزایش ماندگاری مواد کراتینه، موها را از آب کلردار دور نگهدارید. شنا در استخر و همچنین آبتنی در دریا می تواند طول عمر مواد دکلره مو را کاهش دهد و خیلی زودتر، صافی و درخشندگی موها جای خود را به وز و خشکی مو بدهد.

صافی و احیای بالا

یک راه ساده برای ترمیم آسیب های مو، استفاده از مواد کراتینه مو مرغوب است. این مواد خشکی و وز مو را به طور کامل از بین می برند و موها ظاهر صاف و شلاقی به خود می گیرد. حتی اگر دارای موهای فر هستید نیز می توانید به این شیوه موها را صاف و درخشان کنید. مواد کراتینه به خودی خود برای صاف کردن موی فر، استفاده نمی شود بلکه با تزریق کراتین به ساختار مو، صافی و درخشندگی نیز ایجاد می شود. هدف از این درمان، ترمیم آسیب های ناشی از رنگ های شیمیایی، شامپوهای سولفات دار، اتوی مو و … است. اما همیشه پس از درمان با مواد کراتینه، ظاهر موها نیز تحت تاثیر قرار می گیرد.

ویتامینه مو چیست و چطور انجام می شود؟

صاف کردن موهای دمیج

مواد کراتینه مو بدون بو و گاز

فرمالدئید یک ماده شیمیایی خطرناک است که در ترکیب برخی از مواد کراتینه وجود دارد. مواد مرغوب فاقد فرمالدئید هستند. برخی از شرکت های تولید کننده با افزودن این ماده در فرمولاسیون مواد کراتینه، توانسته اند محصولاتی با قدرت صاف کنندگی موی فوق العاده تولید کنند. بخارات و گازهای حاصل از فرمالدئید به شدت خطرناک بوده و استنشاق آن خطر ابتلا به سرطان را تشدید می کند. برای تهیه مواد کراتینه موی مرغوب از موادی استفاده کنید که بدون بو و گاز هستند.

حاوی مواد گیاهی و ارگانیک

بهترین مواد کراتینه مو دارای ترکیباتی از مواد گیاهی و ارگانیک است. برخی شرکت ها با حذف فرمالدئید و جایگزین کردن آن با ترکیبات موثر و مفید برای مو توانسته اند رضایت بیشتری را جلب کنند. برخی از مواد کراتینه حاوی روغن های طبیعی و مفید برای مو هستند و حالت نرم کنندگی و احیا کنندگی را روی ساقه های مو ایجاد می کنند. روغن آرگان یکی از رایج ترین روغن های تاثیرگذار در مواد کراتینه موی ارگانیک است.

قبل از خرید به برچسب روی محصول دقت کنید. برای حفظ سلامت موهای خود محصولاتی را خریداری کنید که حتما حاوی مواد نرم کننده و روغن های پایه باشند. هر چقدر درصد مواد شیمیایی در ترکیبات مواد کراتینه مو کمتر باشد، قدرت احیا کنندی و ترمیم موی بیشتری دارد. این محصولات هیچ آسیبی به موها وارد نمی کنند و تنها وز، خشکی و شکنندگی مو را کاهش می دهند.

آشنایی با انواع نژاد مو و ویژگی های آن

ترمیم موهای آسیب دیده

مواد کراتینه مو بدون قرنطینه

کراتینه با قرنطینه و بدون قرنطینه دو نوع طبقه بندی متفاوت برای دسته بندی مواد کراتینه هستند. علت این نام گذاری، روش اجرای مواد بر روی موهای سر است. کراتینه بدون قرنطینه در مقایسه با کراتینه با قرنطینه به مراتب مزایای بیشتری دارد. اولین ویژگی کراتینه بدون قرنطینه اینست که این شیوه در زمان بسیار کمتری قابل اجرا است.

در ضمن وقتی از مواد کراتینه مو بدون قرنطینه استفاده می کنید، نتیجه کار سریع تر مشخص می شود. در این شیوه بعد از اجرای کراتینه می توانید بلافاصله موها را شستشو داده و خشک کنید. حتما یک تصویر از موهای خود داشته باشید و با نتیجه کراتینه مو مقایسه کنید. تفاوت فوق العاده ای را مشاهده خواهید کرد.

معرفی محصول: نانو کراتین NANO KERATIN MARROQUINA

کلینیک تخصصی مو و زیبایی سعیده درویش زاده

سعیده درویش زاده مجموعه ای از خدمات تخصصی مو و زیبایی مو را ارائه می دهد. استفاده از مواد مرغوب برای کراتینه کردن مو و تقویت و احیای موهای آسیب دیده، توانسته رضایت صد در صدی مشتری ها را به همراه داشته باشد. انواع خدمات ترمیم و احیای موهای دمیج، خشک، آسیب دیده با مواد شیمیایی، در مرکز تخصصی مو انجام می شود. کادر اجرایی سعیده درویش زاده همگی از افراد حرفه ای و با تجربه هستند که سال ها در این زمینه به صورت عملی فعالیت دارند. انواع مش و هایلایت، بالیاژ مو، آمبره و سامبره با مواد اصل پذیرفته می شود. مشاوره تخصصی کلیه موارد فوق به رایگان انجام می شود. در صورتی که برای خرید مواد یا انجام خدمات ارائه شده، نیاز به مشورت دارید با ما تماس بگیرید.

امتیاز دهید

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

همین الان مشاوره رایگان بگیرید