1. خانه
  2. مقالات
  3. 12 مدل موی جذاب و زیبا در فصل تابستان

12 مدل موی جذاب و زیبا در فصل تابستان

12 مدل موی جذاب و زیبا در فصل تابستان

  1. خانه
  2. مقالات
  3. 12 مدل موی جذاب و زیبا در فصل تابستان
مدل مو در فصل تابستان
folder_openمقالات

وقتی فصل تابستان از راه می رسد، با خودش کلی شور و انرژی و هیجان می آورد. تابستان فصل هیجان و سرخوشی است؛ فصل میوه های خوشمزه تابستانی با رنگها و مزه های فوق العاده، فصل آب تنی و هیجانات به یاد ماندنی! خیلی وقتها این شور و انرژی و هیجان از ظاهر ما انسانها نیز به خوبی قابل لمس است. به همین دلیل است که ما معمولا دوست داریم که جذاب ترین و خاص ترین لباس و مدل مو را برای فصل تابستان انتخاب کنیم تا در این فصل گرم و پرانرژی، ظاهری خنک و زیبا داشته باشیم. در این نوشته می خواهیم درباره 12 مورد از جذاب ترین و زیباترین مدل موهای تابستانی با شما صحبت کنیم که می توانید انتخاب کنید تا همچنان ظاهری خنک و شیک داشته باشید و بتوانید به زیباترین شکل ممکن برای مهمانی و دورهمی در روزهای گرم تابستان آماده شوید. از شما دعوت می کنیم تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

زیباترین مدل موهای تابستانی

اگر می خواهید موهای خود را برای مهمانی و دورهمی در فصل تابستان زیباتر کنید، می توانید یکی از مدل های زیر را برای بستن موهای خود انتخاب کنید:

1- موهای حالت دار

یکی از مدل موهای جذاب برای فصل تابستان، موهای حالت دار با پیچ و تاپ های نامنظم است که جدیدا بسیار پرطرفدار شده است. برای داشتن موهای حالت دار، بهتر است بعد از شستشوی موهای خود، آنها را شانه نزنید و با سشوار خشک نکنید؛ بلکه اجازه دهید که موهای شما در هوای آزاد خشک شوند و حالت بگیرند. اگر موهای شما بسیار صاف است می توانید از اتوی مو برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید. چند دسته از موهای خود را جدا کنید و با اتوی مو، این دسته های مو را تاب دار کنید.

موهای حالت دار

2- فرق کج

یکی از مدل های جذاب برای بستن موها در فصل تابستان، بستن موها با فرق کج است که چهره شما را آراسته و زیبا می کند. شما می توانید خیلی سریع و راحت موهای خود را با فرق کج ببندید و برای ورود به یک مراسم مهم یا پیاده روی با دوستانتان آماده شوید. برای پیدا کردن سمت مناسب برای باز کردن فرق کج باید روبروی آینه بایستید و امتحان کنید که قرار گرفتن موها به کدام سمت بیشتر به شما می آید.

 

بستن موها با فرق کج

 

3- جمع کردن موهای فر در بالای سر

اگر موهای شما فر است، می توانید آنها را در بالای سرتان جمع کنید و با دستمال سر یا روسری، موهای خود را ببندید. این روش برای خانمهایی که دوست دارند موهایشان حجیم تر و بیشتر به نظر برسد عالی است. شما می توانید دستمال یا روسری را به شکلهای مختلفی در بالای سرتان ببندید و با این کار یکی از بهترین، جذاب ترین و شیک ترین استایل ها را داشته باشید.

 

جمع کردن موهای فر با روسری

 

4- بالا بستن موها

حالا که فصل تابستان از راه رسیده و هوا گرم شده است، شما می توانید موهای خود را بالا جمع کنید. با این کار هم شیک و زیبا می شوید و هم دیگر نیازی نیست به آرایشگر بروید و ساعتها زیر دست آرایشگر باشید! این مدل برای افرادی پیشنهاد می شود که به موهای باز و فر مخصوصا در فصل تابستان علاقه ای ندارند و نمی خواهند موهایشان روی گردنشان بریزد! بالا بستن موها و گوجه ای کردن آنها در بالای سر، از جمله شیک ترین و زیباترین مدل موهای تابستانی است که خودتان می توانید در منزل آن را انجام دهید.

 

بالا بستن موها

 

5- بستن موها به سبک گوجه ای در پشت سر

یکی دیگر از مدل موهای جذاب در فصل تابستان، بستن موها به شکل گوجه ای در پشت سر است. در مدل قبلی شما موها را در بالای سرتان به شکل گوجه می بستید؛ اما در این مدل موها را به سمت پشت سر شانه می کنید و در بالای گردنتان، گوجه ای گرد و زیبا درست می کنید. بستن موها به صورت گوجه ای از جمله مدلهای شیک و رسمی است که ایده خوبی برای مهمانی دورهمی و تولد محسوب می شود. شما می توانید در انتهای کارتان، دو دسته از موها را در دو طرف صورت بریزید تا شیک تر و جذاب تر شوید.

 

گوجه ای بستن موها

 

6- دم اسبی بستن موها و صاف کردن دسته مو

یکی از مدلهای بسیار ساده و در عین حال بسیار شیک برای بستن موها، مدل دم اسبی است. اما در این روش، شما بعد از جمع کردن موها به شکل دم اسبی، دسته ای از موهای خود را دور آن می پیچید تا جذاب تر به نظر برسد. بعد از این کار هم باید دسته موی خود را با اتو صاف کنید تا یکی از زیباترین استایل ها را داشته باشید.

 

بستن موها به شکل دم اسبی

 

7- بافتن مو با ریسه های گل

بافتن موها، همواره یکی از مدلهای محبوب برای خانمها بوده است. در فصل تابستان شما می توانید موهای خود را ببافید و در لابه‌لای موهایتان از ریسه های گل ریز استفاده کنید که استایل شما را کاملا متناسب با زیبایی های فصل تابستان می کند. این مدل از خاص ترین و بهترین گزینه ها برای آماده شدن قبل از رفتن به یک مهمانی تابستانی است.

 

بافت موها با ریسه های گل

 

8- مدل بافت تیغ ماهی

یکی از مدل موهای تابستانی جذاب و پرطرفدار، مدل بافت تیغ ماهی است که هم برای خانمها و هم برای نوجوانان مناسب است و شما می توانید این مدل را برای جمع کردن موهای خود قبل از مهمانی و دور همی انتخاب کنید. 

 

بافت تیغ ماهی موها

 

9- مدل بافت یک سمت از موها

اگر می خواهید یکی دیگر از مدلهای جذاب تابستانی را روی موهای خود پیاده سازی کنید، یک سمت از موهای خود را ببافید. با این کار، زیبایی چهره شما بیشتر می شود و استایلی زیباتر و جذاب تر خواهید داشت. این مدل هم برای زیر شال و روسری مناسب است و هم برای مهمانی های دورهمی و تولدهای دوستانه از بهترین گزینه ها محسوب می شود. اگر در روزهای تابستان قرار است عکاسی فرمالیته یا نامزدی خود را انجام دهید، می توانید به این مدل برای جمع کردن موهای خود فکر کنید.

برای زیبایی موهای خود می توانید از انواع مدلهای بافت برای زیبایی موهای خود در فصل تابستان کمک بگیرید. مثلا می توانید موهای خود را از فرق وسط به دو قسمت تقسیم کنید و این دو قسمت را ببافید و در اطراف صورتتان رها کنید. همچنین می توانید دسته ای از موها را در بالای سرتان ببافید و آن را به شکل تل دربیاورید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که در بخش های 

بافت مو

10- موهای فر و حالت دار

یکی از مدل های جذاب برای تابستان امسال، موهای فر است. البته فر کردن موها از جمله روشهایی است که همواره برای زیباتر شدن و جذابیت موها انجام می شد. برای این کار شما باید موهای خود را با فر ریز زیباتر کنید.

 

فر ریز

 

11- بافت آفریقایی موها

تابستان فصل تنوع است؛ پس شما می توانید موهای خود را به شکلی جذاب و خاص دربیاورید. بافت آفریقایی موها، از جمله ایده های جالب و متفاوت برای جمع کردن موها در فصل تابستان است. بهتر است قبل از اینکه به بافت آفریقایی موها فکر کنید، از سلامتی و استحکام موهای خود مطمئن شوید تا موهای شما آسیب نبینند. برای مراقبت از ساقه مو، پیشنهاد می کنیم مقاله نکات مهم برای مراقبت از ساقه مو و داشتن موهای سالم و براق را بخوانید.

 

بافت آفریقایی موها

 

12- دم اسبی بادکنکی

یکی از دیگر مدل های جذاب و خاص برای جمع کردن موها در روزهای گرم تابستان، دم اسبی بادکنکی است. برای اجرای این مدل باید ابتدا موهای خود را در پشت سرتان به صورت دم اسبی ببندید. سپس با استفاده از کش مو، موهای خود را جداگانه ببندید. این مدل برای مهمانی و تولد بسیار جالب است. اگر از مدل بادکنکی خوشتان نمی آید، می توانید بعد از دم اسبی بستن موها، دسته موهای خود را ببافید یا با استفاده از اتوی مو آنها را صاف یا حالت دار کنید. 

 

دم اسبی بادکنکی

 

جمع بندی مطالب

در این نوشته با 12 مدل از زیباترین و جذاب ترین مدل موهای تابستانی آشنا شدید که می توانید در تابستان امسال برای موهای خود این مدل ها را اجرا کنید تا شاهد زیبایی بیشتر موهایتان باشید و استایلی واقعا زیبا برای خودتان بسازید. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم و امیدواریم مطالب این نوشته برای شما جذاب و مفید بوده باشد.

درست است که خوب شکل دادن به موها باعث زیبایی بیشتر شما می شود؛ اما به یاد داشته باشید که قبل از هرچیزی باید به فکر سلامتی و شادابی موهای خود باشید تا موهای شما سالم بمانند و بتوانید سالهای زیادی از وجود موهای زیبا و سالم خود لذت ببرید. برای سالم نگه داشتن موها خود، می توانید با مشاوران سالن زیبایی ما صحبت کنید و بعد از جلسه مشاوره رایگان، بهترین راهکارها را برای زیبایی و شادابی موهای خود پیاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed