1. خانه
  2. مقالات
  3. نکات مهم برای رنگ کردن مو قبل از عروسی

نکات مهم برای رنگ کردن مو قبل از عروسی

نکات مهم برای رنگ کردن مو قبل از عروسی

  1. خانه
  2. مقالات
  3. نکات مهم برای رنگ کردن مو قبل از عروسی
رنگ موی عروس
folder_openمقالات

 

رنگ کردن مو قبل از عروسی یکی از دغدغه های مهمی است که عروس خانم ها دارند و معمولا داشتن اطلاعات کم در این مورد، باعث می شود که به مشکلات زیادی بخورند و حتی نتوانند به خوبی در این زمینه عمل کنند.

همه تازه عروس ها دوست دارند زیباترین عروس دنیا شوند و بهترین میکاپ و رنگ مو را برای خودشان انتخاب کنند تا بتوانند در شب عروسی خود بدرخشند و احساس زیبایی و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.

در این مقاله می خواهیم در مورد رنگ کردن مو قبل از عروسی صحبت کنیم و بگوییم که این کار چه اصول و قواعدی دارد و چه چیزهایی را باید رعایت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای رنگ کردن موی عروس داشته باشید و اصلا بر چه اساسی باید این کار را انجام دهید.

همچنین می خواهیم ببینیم که چه زمانی این کار را انجام دهید تا نتیجه بهتری دریافت کنید و نکات تکمیلی که در این زمینه نیاز است بدانید را به شما خواهیم گفت تا هیچ مشکلی برایتان ایجاد نشود.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر برای انتخاب رنگ موهای خود هستید و می خواهید بدانید برای رنگ کردن موهای خودتان چه کارهایی را نیاز است انجام دهید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رنگ موی عروس

زمان مناسب برای رنگ کردن مو قبل از عروسی

یکی از مهمترین سوالاتی که برای تازه عروس ها وجود دارد، این است که اصلا چه زمانی برای رنگ کردن موها مناسب است و چند روز قبل از عروسی باید موها را رنگ کنیم.

معمولا انتخاب رنگ موی عروس و رنگ کردن موها، یکی دو روز قبل از عروسی انجام می شود و حتی سالن های زیبایی هم به خاطر اینکه سرشان شلوغ است، این کار را به روزهای آخر موکول می کنند.

اما نکته مهمی که وجود دارد و باید آن را در نظر داشته باشید، این است که رنگ موی عروس برای اینکه بتواند جلوه اصلی خود را پیدا کند و به رنگ واقعی که است نمایش داده شود، به چند بار شستشو و مدتی زمان نیاز دارد.

به همین خاطر می توانیم بگوییم که بهترین زمان برای رنگ کردن موی عروس، حداقل یک هفته قبل از جشن عروسی تان است؛ چون در این مدت موها چندین بار شستشو داده می شوند و همچنین زمان کافی دارند برای اینکه بتوانید رنگ اصلی آنها را ببینید و رنگ مو تاثیر واقعی خود را بگذارد.

همچنین وقتی یک هفته قبل از عروسی موهای شما رنگ شود و رنگ موی عروس انجام شود، اگر رنگ موردنظر دلخواهتان نبود، زمان کافی دارید که آن را تغییر دهید و رنگی که برایتان بهتر است را انتخاب کنید.

نکات مهم در رنگ کردن مو قبل از عروسی که شما را زیباتر می کند!

در ادامه می خواهیم برخی از مهمترین اصولی که وجود دارند را به شما بگوییم که بتوانید با رعایت آنها، رنگ موی عروس را بهتر انتخاب کنید و عروس زیباتری شوید. رعایت این اصول حتی اگر آرایشگاه های خوبی در شهرتان وجود نداشته باشد، باعث می شود که زیبایی تان چند برابر شود.

1- رنگ موی اصلی تان را محو نکنید:

در گذشته مدل میکاپ و آرایش به این صورت بود که مثلا عروس برای اینکه تغییر زیادی داشته باشد، موهای مشکی خود را برای عروسی بلوند می کرد و این موضوع کار جالبی بود؛ اما با پیشرفت مد و فشن و نزدیک تر شدن مد به چهره طبیعی افراد، الان ایجاد تغییرات زیاد جالب نیست و اینکه مانند گذشته رنگ موی خودتان را خیلی تغییر دهید باعث نمی شود عروس جذاب تری به نظر برسید.

به همین خاطر توصیه ما این است که سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که از رنگ اصلی موهای شما خیلی دو  نباشد و رنگ موهایتان را زیباتر کند. مثلا اگر می خواهید صورتتان بازتر شود، می توانید یکی دو درجه رنگ موی اصلی خودتان را روشن تر کنید تا جذاب تر به نظر برسید.

اما اینکه کلا رنگ موهایتان را تغییر دهید و تغییرات زیادی در آنها ایجاد کنید، باعث می شود که احساس خوبی به شما و دیگران منتقل نشود و این کار اصلا توصیه نمی شود.

2- رنگ مناسب چهره خود را انتخاب کنید:

حتما برایتان پیش آمده است که دیده باشید یک نوع رنگ چهره فردی را روشن تر یا تیره تر یا سن بالاتر نمایش می دهد. این موضوع یکی از مهمترین دغدغه های افرادی است که می خواهند عروس شوند و دوست دارند رنگی را انتخاب کنند که سنشان را افزایش ندهد.

باید بگوییم که این موضوع تخصص آرایشگر است که بتواند بهترین رنگ مو را برایتان انتخاب کنند و کاری کند که یک عروس زیبا شوید؛ اگر هم در شهرتان افراد حرفه ای وجود ندارند می توانید برای رنگ مو به یک آرایشگر حرفه ای در شهرهای دیگر بروید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

3- از یک رنگ کار حرفه ای استفاده کنید:

شاید بتوانیم بگوییم که یکی از مهمترین اصولی که برای رنگ کردن مو قبل از عروسی باید رعایت کنید، این است که یک رنگ کار حرفه ای و کاربلد پیدا کنید که بتواند بهترین تجربه را برایتان فراهم کند.

وقتی رنگ کار شما حرفه ای و کاردرست باشد، می تواند بهترین رنگ موی عروس را براساس چهره تان انتخاب کند و با ترکیب رنگ های مختلف یک چهره فوق العاده برای شما ایجاد کند.

توصیه می کنیم که حتما برای این موضوع وقت بگذارید و اگر رنگ موهایتان برای شما برایتان اهمیت زیادی دارد، حتی سعی کنید از رنگ کارهای حرفه ای در شهرهای دیگر نیز استفاده کنید تا بتوانید بهترین گزینه موجود را پیدا کرده و استفاده کنید.

4- خودتان موها را رنگ نکنید:

یکی از اشتباهاتی که خیلی از عروس خانم ها انجام می دهند، این است که خودشان اقدام به رنگ کردن موهایشان می کنند یا این کار را در منزل انجام می دهند. این موضوع برای کسانی که تخصص کافی در این کار ندارند، شدیدا اشتباه است و باعث می شود در نهایت نتوانند رضایت کافی از رنگ موی خودشان داشته باشند.

به همین خاطر توصیه می کنیم که برای این کار حتما از یک متخصص کمک بگیرید تا بتوانید بهترین تجربه را در رنگ کردن مو قبل از عروسی داشته باشید و از کار خودتان پشیمان نشوید.

5- به روش رنگ مو توجه کنید:

روش های مختلفی مانند هایلایت و رنگ کردن عادی موها و… وجود دارند که می توانید هرکدام از آنها را استفاده کنید تا رنگ موهایتان تغییر کند. هیچکدام از ما دوست نداریم که برای یک شب عروسی با موهایمان کارهای مختلفی انجام دهیم که پس از عروسی این موضوع برایمان حسابی دردسرساز شود و به موهایمان آسیب بزند.

به همین خاطر توصیه می کنیم که بهترین و کم ضررترین روش موجود را انتخاب کنید تا بتوانید پس از عروسی نیز موهایی سالم و بدون مشکل داشته باشید و دچار آسیب دیدگی مو نشوید.

رنگ موی تیره یا روشن؟

 

رنگ موی عروس تیره بهتر است یا روشن؟

یکی از سوالاتی که خیلی از عروس ها ممکن است بپرسند این است که رنگ موی تیره برای عروس بهتر است یا رنگ موی روشن؟ باید بگوییم که نمی توان جواب قطعی برای این موضوع داد؛ اما نکته ای که وجود دارد این است که در ایران رنگ موی تیره تر، نشانه سن و سال کمتر است و هرچه رنگ موی شما تیرگی بیشتری داشته باشد، جوان تر به نظر می رسید.

به همین خاطر اگر می خواهید موهایتان صورت شما را جوان تر نشان دهند، از چنین رنگ هایی استفاده کنید، اما باز هم تاکید می کنیم که این موضوع متغیرهای زیادی دارد و باید توسط افراد کاربلد و آرایشگرهای حرفه ای تعیین شود.

جمع بندی مطالب

در این مقاله در مورد رنگ کردن مو قبل از عروسی صحبت کردیم و گفتیم که اصلا چه زمانی برای رنگ کردن مو مناسب تر است تا بتوانید در بهترین زمان ممکن این کار را انجام دهید و زمان کافی برای تغییر آن نیز داشته باشید.

در ادامه گفتیم که اصول مهم در رنگ مو عروس چیست و چه چیزهایی را باید رعایت کنید تا بهترین نتیجه را از این کار دریافت کنید و در آخر نیز گفتیم که رنگ موی عروس تیره بهتر است یا روشن.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که در مورد رنگ کردن مو قبل از برگزاری مراسم عروسی اطلاعات بیشتری کسب کنید و بتوانید برای عروسی خودتان بهترین انتخاب ها را داشته باشید تا به عروسی زیبا و بی نقص تبدیل شوید.

3.5/5 - (10 امتیاز)

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed