1. خانه
  2. مقالات
  3. معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو

معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو

معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو

  1. خانه
  2. مقالات
  3. معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو
شامپوهای فری سولفات
folder_openمقالات

یکی از مراقبت های بعد از کراتینه مو، این است که از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید تا کراتین انجام شده ماندگاری بیشتری داشته باشد و موهایتان حالت صاف و ابریشمی خود را حفظ کنند. اما سوالی که زیاد پرسیده می شود و برای خیلی از افراد مبهم است، این است که چه شامپوهایی و با چه برندهایی بهترین نتیجه ممکن را دارند و برای بعد از کراتینه کردن مو موثرتر هستند؟ در این مقاله می خواهیم به معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو بپردازیم و چند مورد از بهترین این شامپوها را معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها، کراتین موهای خودتان را مدت زمان بیشتری ماندگار کنید و زمان تمدید را به تعویق بیندازید.

اگر به دنبال این هستید که بهترین شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو را بشناسید و از آنها استفاده کنید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چه شامپوهایی بهترین نتیجه را برای موهای شما به همراه خواهد داشت؟

اصطلاحات رایج روی شامپوها

رایج ترین اصطلاحات روی شامپوها

در ادامه می خواهیم شما را با چند مورد از مهمترین اصطلاحاتی که باید در مورد شامپوها بدانید آشنا کنیم تا اگر خودتان خواستید خرید شامپو را انجام دهید، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید و شامپوهای نامناسب را خریداری نکنید.

1- PH:

اولین موردی که باید با آن آشنا شوید، پی اچ شامپو است. پی اچ میزان اسیدی یا قلیایی بودن پوست سر است که براساس این موضوع باید شامپوهای مناسب را خریداری کنید تا به موها و پوست سرتان آسیبی وارد نشود و در عین حال به خوبی تمیز شوند.

پی اچ با عددی بین 1 تا 14 دارد که اعداد 1 تا 6 یعنی پوست اسیدی است و عددهای 8 تا 14 یعنی پوست قلیایی است و عدد 7 نیز میزان متوسط را نشان می دهد. بهترین پی اچ برای موهای کراتینه شده، عددی بین 3.8 تا 4.8 است و باید شامپوهایی با این پی اچ خریداری کنید.

2- deep cleaning:

عبارت دیپ کلینینگ به معنی پاکسازی عمیق است و شامپوهایی که این عبارت را در روی خود دارند، معمولا بیانگر این هستند که شامپوی موردنظر برای قبل از کراتین مناسب است. این شامپوها می توانند پوست سر و موها را به صورت عمیق پاکسازی کنند و تمامی آلودگی ها را از بین ببرند تا موهای شما برای موادگذاری آماده شوند و بهتر بتوانند مواد را به خود جذب کنند. به همین خاطر نباید از چنین شامپوهایی برای بعد از کراتینه مو استفاده کنید، زیرا ممکن است کراتینه را از بین ببرند یا تاثیر آن را کمتر کنند.

3- Hydration:

این عبارت که به آن هیدراته هم گفته می شود، به معنی این است که شامپوی موردنظر می تواند به موها آبرسانی کند و برای موهایی که خشک هستند بسیار مفید است. اگر موهایتان خشک هستند و حس می کنید که نیاز به آبرسانی دارند تا رطوبت خود را حفظ کنند، می توانید از چنین شامپوهایی استفاده کنید که بتوانند به رطوبت بیشتر موهایتان کمک کنند و آنها را مرطوب و هیدراته نگه دارند.

4- EXP:

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید شامپو به آن دقت کنید، عبارت اکسپایر یا تاریخ انقضا محصول است. خیلی اوقات به این موضوع توجهی نمی شود و عدم توجه به آن می تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود.

حتما هنگام خرید شامپو به دنبال این عبارت بگردید و ببینید که چقدر از تاریخ انقضای آن باقی مانده است تا بتوانید یک شامپوی مناسب را خریداری کنید و شامپوهایی که تاریخ انقضا آنها گذشته است را خریداری نکنید.

شامپوهای فری سولفات

معرفی شامپوهای فری سولفات مناسب برای موهای کراتین شده

در ادامه می خواهیم به شما بهترین شامپوهای مخصوص موهای کراتین شده را معرفی کنیم؛ این شامپوها فری سولفات هستند و این موضوع کمک می کند که هیچگونه آسیبی به کراتینه موهای شما وارد نکنند و به ماندگاری بیشتر کراتینه روی موهای شما کمک کنند.

سعی کنید این شامپوهای معرفی شده را بررسی کرده و از بین آنها بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید تا بتوانید برای موهای خودتان استفاده کنید. ممکن است شامپوهای دیگری هم غیر از مواردی که گفته می شود وجود داشته باشند، اما موارد معرفی شده در این مقاله، گزینه هایی هستند که برای مشتریان استفاده شده و رضایت زیادی از این محصولات داشته اند.

1- شامپو مو آمازون لیس 1 لیتری:

اولین شامپویی که می توانید از آن استفاده کنید و نتایج فوق العاده ای برایتان ایجاد خواهد کرد، شامپو آمازون لیس است که ساخت کشور آمریکا است. این شامپو بدون هیچگونه سولفاتی است و مخصوص موهایی طراحی شده است که دارای کراتینه هستند و کمک می کند ماندگاری کراتین را افزایش دهید.

نکته جالبی که در مورد این شامپو وجود دارد این است که در درون آن، انواع ویتامین های مغذی برای مو وجود دارد و همچنین عصاره بابونه، پوست لیمو و نیشکر در آن وجود دارد که کمک می کند موهای شما تغذیه شود و بتواند مواد معدنی و ویتامین های موردنیاز خود را دریافت کند.

همچنین مواد دیگری مانند روغن زیتون و آلوئه ورا در این شامپو موجود هستند که به افزایش آبرسانی موها و تقویت آنها کمک می کنند و برای موهای کراتین شده بسیار مناسب است.

2- شامپو فری سولفات برزیل کاکائو 1 لیتری:

دومین مورد از شامپوهای فری سولفات بعد از کراتینه مو، شامپو فری سولفات برزیل کاکائو است. این شامپو از سری محصولات مخصوص کراتین مو است و کمک می کند که بتوانید کراتین موهای خودتان را حفظ کنید و به خوبی از آنها مراقبت کنید.

این شامپو هیچگونه سولفاتی درون خود ندارد و در عین حال یک شامپوی بی نظیر برای تمیز کردن موها و پوست سر است و می تواند به کنترل چربی موها کمک کند. همچنین این شامپو کراتین هیدرولیزه شده کاکائو دارد که کمک می کند کراتینه موهای شما بتواند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و بهتر جذب شود.

نکته دیگری که وجود دارد این است که این شامپو برای استفاده روزانه مناسب است و هیچگونه آسیبی به موهایتان وارد نمی کند و موجب نرمی و لطافت و حفظ حالت آنها نیز می شود.

به همین خاطر می توانید با خیال راحت از این محصول برزیلی استفاده کنید و از کراتینه موهای خودتان محافظت کنید تا ماندگاری طولانی تری برایتان داشته باشد.

 

شامپوهای مناسب برای موهای کراتین شده

 

3- شامپوی بدون سولفات ریو 0.5 لیتری:

سومین مورد از شامپوهای فری سولفات بعد از کراتینه مو، شامپو ریو است. این شامپو نیز مانند مورد قبلی ساخت کشور برزیل بوده و مخصوص موهای کراتینه شده طراحی شده است تا بتواند به افزایش ماندگاری کراتین و تاثیرگذاری بیشتر آن کمک کند.

شامپوی بدون سولفات ریو، یک شامپوی فوق العاده برای آبرسانی به موهای خشک است و کمک می کند که بتوانید رطوبت و طراوت موهای خودتان را حفظ کنید. همچنین این شامپو می تواند موهای شکننده شما را تقویت کند و به این ترتیب به افزایش اثرگذاری کراتینه کمک خواهد کرد.

نکته دیگری که باید بدانید این است که این شامپو هیچگونه اثر مخربی روی موهای شما نخواهد داشت و تاثیر آن روی موهای کراتین شده عالی است. همچنین مواد مغذی موجود در این شامپو می توانند به تقویت موهای شما کمک کنند.

این شامپو دارای موادی کاملا ارگانیک است و به همین خاطر هیچگونه ضرر و حساسیتی برای موهایتان ایجاد نمی کند و می تواند یکی از انتخاب های خوب برای افرادی باشد که موهای خودشان را کراتینه کرده اند.

4- شامپو بچه:

شاید برایتان عجیب باشد اما باید بدانید که یکی از بهترین انتخاب هایی که می توانید برای شامپوهای بدون سولفات بعد از کراتینه مو داشته باشید، شامپو بچه است. معمولا شامپوهای بچه به خاطر پوست حساس کودکان، دارای مواد شیمیایی نیستند و در این شامپوها از سولفات و… استفاده نمی شود.

به همین خاطر می توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید و موهای خودتان را بشویید و هیچگونه نگرانی بابت خراب شدن کراتینه موهای خودتان نداشته باشید، البته اگر شامپوهای قبلی که گفته شد را تهیه کنید قطعا به خاطر موادی که در آنها وجود دارد تاثیرگذاری بیشتری دارند اما در غیراین صورت می توانید از شامپوهای بچه هم استفاده کنید.

موهای کراتینه شده

برای خرید بهترین شامپوها برای تقویت موها کلیک کنید

جمع بندی مطالب

در این مقاله به معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو پرداختیم و گفتیم که عبارت های مهمی که در هنگام انتخاب شامپو باید با آنها آشنایی داشته باشید چه هستند و هرکدام از آنها را توضیح دادیم. در ادامه گفتیم که چه شامپوهایی برای بعد از کراتینه مو مناسب هستند و معرفی شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو را برایتان انجام دادیم تا بتوانید بهترین گزینه های ممکن را خریداری کنید. همچنین مطالعه مقاله شامپوهای مناسب برای موهای کراتینه شده را به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید در این موضوع به جمع بندی خوبی برسید و شامپوی مناسبی را برای موهای خود تهیه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که شامپوهای فری سولفات برای بعد از کراتینه مو را بهتر بشناسید و بتوانید از آنها استفاده کنید تا کراتینه موهایتان ماندگارتر و قوی تر بماند. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم. شما می توانید برای انجام کارهایی مانند کراتینه مو، احیای مو، صافی برزیلی، ریباندینگ و… به سالن زیبایی سعیده درویش زاده مراجعه کنید تا موهای شما با بهترین متدهای آرایشی و زیبایی صاف و زیبا شوند.

امتیاز دهید

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed