1. خانه
  2. مقالات
  3. محبوب ترین رنگ موی زنانه امسال کدام است؟

محبوب ترین رنگ موی زنانه امسال کدام است؟

محبوب ترین رنگ موی زنانه امسال کدام است؟

  1. خانه
  2. مقالات
  3. محبوب ترین رنگ موی زنانه امسال کدام است؟
رنگ موی سال 1400
folder_openمقالات

رنگ کردن موها یک راه ساده برای تنوع بخشیدن به ظاهر است. خانم ها در هر سن و سالی که باشند، از تغییرات ظریف در چهره استقبال می کنند. وقتی رنگ موها به درستی تغییر داده شود، زیبایی چهره چندین برابر بیشتر می شود. انتخاب رنگ موی مناسب بر اساس رنگ پوست یا چشم ها و …. بسیار رایج است. اگر همیشه همین استایل را انتخاب می کنید وقت تغییر رسیده است. با وجودی که یک فصل از سال گذشته هنوز هم می توانید از رنگ موی سال 1400 برای جذابیت چهره و عوض کردن روحیه تان استفاده کنید.

جالبی این انتخاب در تنوع بالای آن است. در واقع یک رنگ خاص، برای هر سال ترند نمی شود. طیفی از رنگ های محبوب و پر طرفدار به عنوان رنگ موی سال در آلبوم قرار می گیرد. با هر نوع رنگ چشم یا پوستی که دارید می توانید از بین رنگ های معرفی شده، بهترین ها را انتخاب کنید. حتی مدل مو یا بلندی و کوتاهی موها نیز هیچ ارتباطی با انتخاب رنگ مو ندارد و در این مورد دست تان حسابی باز است و محدودیتی ندارید.

رنگ موی سال 1400 چه رنگی است؟

اگر از ابتدای مطلب را خوانده باشید متوجه پاسخ شده اید. همه ساله مجموعه ای از رنگ های پر طرفدار در آلبوم رنگ موی سال، گلچین می شود. این رنگ شامل انواع طیف رنگی تیره و روشن است تا همه افراد با هر رنگ پوستی بتوانند از آن استفاده کنند. در برخی موارد حتی تا 50 رنگ موی متنوع برای یک سال انتخاب می شود. تنوع رنگ ها گاهی کار انتخاب را دشوارتر می کند. تصمیم گیری در مورد رنگ موی مناسب یک چالش جدی است.

به عنوان پیشنهاد اگر در مورد انتخاب رنگ مو تردید دارید، موهای خود را تیره نکنید. روشن کردن موهای تیره خیلی دشوار است و در صورت پشیمان شدن، به سختی بتوانید رنگ موی تیره خود را به روشن تغییر دهید. اتفاقا رنگ تیره و مشکی نیز در لیست بهترین رنگ موهای سال 1400 قرار دارد که توجه بسیاری از بانوان را جلب کرده است.

رنگ موی سال مشکی

رنگ موی با وقار مشکی پر کلاغی

این رنگ هرگز قدیمی نمی شود. رنگ مشکی با خود نوعی وقار و شکوه قدرتمند به همراه دارد و جذابیت فرد را به وضوح افزایش می دهد. اگر به دنبال رنگ مویی کلاسیک و در عین حال مدرن و امروزی هستید، برای یکبار هم که شده مشکی پر کلاغی را انتخاب کنید. جالب اینکه در لیست رنگ موی سال 1400 نیز مشکی پر کلاغی جایگاه ویژه ای دارد.

از ویژگی های رنگ موی مشکی اینست که پوست را روشن تر نشان می دهد. از طرفی این رنگ جذاب و با وقار، حتی سن و سال تان را هم بسیار کمتر نشان می دهد. با یک تغییر ساده در رنگ موهای تان می توانید زیبایی و جوانی را با هم داشته باشید. بنابراین همه افراد با هر رنگ پوست تیره یا روشنی که دارند، می توانند موهایشان را مشکی رنگ کنند.

رنگ موی مسی قرمز

محبوب ترین رنگ موی سال مسی قرمز

رنگ موی مسی با رگه های قرمز یک رنگ خاص است که شاید بسیاری از افراد نتوانند با آن کنار بیایند. احتمالا این رنگ مو، شما را به یاد آنشرلی می اندازد. آنه مو قرمز با آن موهای خوشرنگ و شیطنت هایش را نمی توان فراموش کرد. طیف رنگی مسی دارای تنوع زیادی است ولی در همه انواع مسی می توان ترکیبات رنگ قرمز را هم دید. مسی کاراملی، مسی فندقی، مسی عسلی، آلبالویی، شرابی و …. را می توان در همین گروه جای داد.

رنگ موی سال مسی برای افرادی با پوست روشن، فوق العاده جذاب تر دیده می شود اما به طور کلی رنگ پوست، در این مورد چندان اهمیتی ندارد. از ویژگی های این طیف رنگ مو نیز می توان به کاهش سن و سال افراد اشاره کرد. در واقع با یک تیر دو نشان می زنید هم تغییر کلی در چهره تان ایجاد می کنید و هم چند سالی جوان تر خواهید شد از این بهتر چه می خواهید.

رنگ موی فندقی جذاب

فندقی از رنگ موهای گرم است. شدت گرمای رنگ فندقی در حد متعادلی است. عده ای این را نیز از زیر مجموعه های مسی می دانند زیرا ته مایه های رنگ نارنجی و زرد هم در فندقی وجود دارد. فندقی یک رنگ ترکیبی است و شباهت زیادی با رنگ های بلوطی و شکلاتی دارد. اگر می خواهید در منزل موهای خود را فندقی رنگ کنید کار کمی سخت می شود. اگرچه رنگ فندقی دارای طیف رنگی تیره و روشن زیادی است ولی با کوچک ترین سهل انگاری در ترکیب رنگ ها، نتیجه عوض می شود. رنگ موی فندقی برای افرادی با پوست برنزه و گندمی، بسیار مناسب است و چهره را باز و جذاب تر نشان می دهد.

شکلاتی تیره ترند سال 1400

شکلاتی تیره ترند سال 1400

رنگ موی شکلاتی نیز از رنگ های ترکیبی است. 3 رنگ سیاه، زرد و قرمز با نسبت مناسب مخلوط می شوند تا رنگ زیبا و پر طرفدار شکلاتی شکل بگیرد. این رنگ همیشه تیره نیست و در طیف سیر و روشن دیده می شود. برای خانم هایی که رنگ موی مکشی را می پسندند اما تمیل دارند قدری تعادل در رنگ موها برقرار باشد، شکلاتی تیره انتخاب مناسبی است.

مقدار تناژ قرمز رنگ موی سال شکلاتی تیره چندان زیاد نیست و موها به قرمزی نمی زند. از طرفی میزان تیرگی رنگ موها نیز قابل کنترل است. در ضمن برای رنگ کردن موها به این رنگ از مواد دکلره استفاده نمی شود در واقع نیازی به دکلره کردن موها نیست و رنگ موی شکلاتی روی رنگ پایه موها، قابل اجرا است. ترند 1400 از رنگ های اسپرت و گرم به حساب می آید.

رنگ موی نسکافه ای

نسکافه ای پر طرفدارترین رنگ 2021

رنگ موی نسکافه ای را می توان حتی بدون دکلره هم در آورد اما این کار نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. با استفاده از اکسیدان و تغییر در ترکیبات و درصد رنگ و اکسیدان می توان به پایه رنگ مورد نظر رسید. در این صورت باید ابتدا ساقه موها را رنگ کرده و سپس به ریشه مو برسید. تناژ رنگ زرد و قرمز و خاکستری در ترکیب رنگ موی نسکافه ای با نسبت های مشخص استفاده می شود.

نسکافه ای دودی از محبوب ترین رنگ موها در بین همه گروه های سنی است . اگر در بین تارهای موهای تان، موهای خاکستری زیادی دارید از رنگ موی نسکافه ای با تناژ خاکستری غافل نشوید. این رنگ، غوغا می کند و چهره یا فوق العاده شاداب و جذاببه شما هدیه می دهد.

رنگ موهای فانتزی

رنگ موهای فانتزی برای سلیقه های خاص

هایلایت های متنوع و رنگ های غیر معمول اغلب در این گروه قرار دارند. تنوع رنگ موهای فانتزی به قدری زیاد است که شاید هیچ دو نفری، رنگ مویی مشابه نداشته باشند. جوان تر بیشتر به این نوع رنگ های خاص و فانتزی علاقه نشان می دهند.

هر چه که هست انتخاب چنین رنگ موهایی به جسارت و شهامت زیادی نیاز دارید از پر طرفدارترین رنگ موهای فانتزی می توان به این رنگ ها اشاره کرد:

رنگ موی آبی روشن

رنگ موی آبی

رنگ موی آبی شامل طیف وسیعی از رنگ های زیبا و فانتزی است. از رنگ آبی آسمانی گرفته تا فیروزه ای و سرمه ای و لاجوردی و …. همگی در ترکیبات خود، رنگ آبی دارند. این رنگ خاص و جذاب است و به نوعی از رنگ موهای لاکچری و ویژه نیز به حساب می آید. اگر رنگ پوست یا چشم های تان روشن است از تناژ روشن آبی نظیر آبی آسمانی استفاده کنید. افرادی با پوست گندمی و برنزه با رنگ موی فیروزه ای و آبی اقیانوسی بسیار شیک تر دیده می شوند.

به طور معمول این رنگ به صورت دوره ای و در و مواقع خاص استفاده می شود. به این معنا که شاید تنها برای تابستان امسال بخواهید موهایتان را کمی متنوع تر رنگ کنید. آبی یک رنگ موی عادی نیست ولی طرفداران خاص خود را دارد. طیف رنگی آبی بر روی موها ماندگاری کمتری دارد و این ویژگی در اغلب رنگ موهای فانتزی دیده می شود. بدون تردید ابی در لیست رنگ موی سال 1400 رتبه خوبی را کسب کرده است.

بنفش بادمجانی

موهای بنفش بادمجانی

بادمجانی از رنگ های پر طرفدار در دکوراسیون منزل است که این روزها خیلی مورد توجه دکوراتیوها قرار گرفته است. این رنگ از چشم خانم های مشکل پسند نیز دور نمانده و به عنوان یکی از رنگ موهای پر طرفدار سال نیز شناخته می شود. در ترکیب رنگ موی سال بادمجانی، طیف رنگی آبی نیز به وضوح دیده می شود. البته بادمجانی در مقایسه با رنگ آبی دارای قدرت نفوذ بیشتری است و کمی جذبه و وقار را ر خود پنهان کرده است.

در واقع رنگ موی بادمجانی یک نوع خاص و ویژه است که هم به تنهایی و هم به عنوان هایلایت روی رنگ موی مشکی، به کار می رود. اگر موهایی تیره و مشکی دارید نیازی به رنگ کردن کامل موها نیست بادمجانی را به عنوان ترکیب رنگی در انواع هایلایت استفاده کنید.

مرکز تخصصی هیلایت و رنگ مو سعیده درویش زاده

سالن زیبایی درویش زاده خدمات ویژه هایلایت و رنگ مو را ارائه می دهد. انواع هایلایت فانتزی، لولایت، مش و آمبره و سامبره و …..از جدیدترین آلبوم سال در دسترس علاقمندان قرار دارد. برای زیباتر شدن موهای خود را به بهترین ها بسپارید. نتیجه نهایی رنگ مو همانی است که از ابتدا تصور می کردید. مشاوره های تخصصی انتخاب رنگ موی مناسب برای همه مراجعین به رایگان ارائه می شود.

امتیاز دهید

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed