1. خانه
  2. مقالات
  3. با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شوید

با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شوید

با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شوید

  1. خانه
  2. مقالات
  3. با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شوید
هایپر استریت مو
folder_openمقالات

در دنیای امروزه، هر روز شاهد این هستیم که فناوری ها و نوآوری های جدیدی در هر صنعتی دیده می شوند و فناوری های قبلی را بهبود داده و ایرادات آنها را برطرف می کنند. متد هایپر استریت مو یکی از جدیدترین روش ها برای صاف کردن و احیای موهای شماست که ظاهرا ایراداتی که در روش های قبلی بودند را به صورت کامل برطرف کرده است و می تواند بدون هیچگونه مشکل و عوارضی، موهای شما را احیا کند. این روش برای برطرف کردن کامل وز و زبری موهای شما بسیار عالی است. برای انجام هایپر استریت مو  از مواد غیرشیمیایی استفاده می شود که این موضوع بسیار جالب است.

در این مقاله می خواهیم بیشتر در متد هایپر استریت مو عمیق شویم و ببینیم که اصلا این متد دقیقا چیست؟ چه کاری انجام می دهد و چطور می توانید از آن استفاده کنید؟ اگر به دنبال این هستید که موهای آسیب دیده خودتان را احیا کنید و آنها را به حالتی متعادل برسانید، حتما در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شده و تصمیم بگیرید که از این متد استفاده کنید یا خیر.

 

هایپر استریت مو

 

متد هایپر استریت مو چیست؟

متد هایپر استریت مو روشی نوین برای احیا و صافی موها است که کمک می کند شما موهایی شاداب تر و سالم تر داشته باشید و  بتوانید حالت پذیری و زیبایی موهای خودتان را افزایش دهید.

تقریبا می توانیم بگوییم که این متد در بین متدهای موجود برای احیا مو، یکی از جدیدترین ها و بی ضررترین روشها است که بدون استفاده از مواد شیمیایی می تواند موهای شما را احیا کرده و آنها را بسیار زیبا کند.

تفاوت متد هایپر استریت مو با کراتینه مو چیست؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که متد هایپر استریت مو چه تفاوتی با کراتینه مو دارد؟ همانطور که می دانید کراتینه مو، یکی از پرطرفدارترین روش ها برای زیبایی موها است. برای توضیح تفاوت هایپر استریت مو و کراتینه مو باید بگوییم که تفاوت عمده این دو روش، در مواد مصرفی آنهاست.

در کراتینه مو موادی مانند فرمالدهید وجود دارد که کاملا شیمیایی بوده و در طی انجام کراتینه، بوی بسیار بد و سمی را پخش می کند که استشمام این بو می تواند باعث ایجاد مشکلات تنفسی شود. همچنین در کراتینه به خاطر وجود مواد شیمیایی، امکان اینکه ناسازگاری ایجاد شده و عوارضی مانند خارش و آسیب دیدگی موها به وجود بیاید بسیار زیاد است. اما در هایپر استریت این مشکل وجود ندارد. مواد هایپر استریت دارای ترکیبات قوی و مواد شیمیایی نیستند و به همین خاطر می توانید بدون هیچگونه مشکل و ضرری از این روش استفاده کرده و شاهدترمیم و زیبایی موهای خودتان باشید.

مواد استفاده شده برای هایپر استریت کردن مو چیست؟

باید بگوییم همانطور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم، هایپر استریت هیچگونه مواد شیمیایی را در خود ندارد؛ اما مواد آن به قدری قوی هستند که می توانند موهای شما را احیا کرده و زیبایی منحصر به فردی را به آنها ببخشند.

مواد موجود در ترکیبات متد هایپر استریت مو، شامل انواع پروتئین های مغذی برای مو، ویتامین های موردنیاز برای مو، آمینو اسیدها و لیپیدها است که تمامی این مواد کمک می کنند بتوانید موهای خودتان را احیا کرده و آنها را به بهترین حالت خودشان برگردانید.

 

هایپر استریت مو برای چه موهایی مناسب است؟

قطعا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا هایپر استریت مو برای موهای شما مناسب است و می توانید از آن استفاده کنید یا خیر؟ باید بگوییم که این روش چون یک روش بی ضرر و بدون ایجاد عوارض است، می تواند برای تمامی موها مناسب باشد و برای هر جنس مویی می توانید از آن استفاده کنید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که اگر موهای آسیب دیده دارید، قطعا این روش برایتان مناسب تر است و نتیجه نهایی آن بسیار مشهودتر خواهد بود. به همین خاطر توصیه ما این است که برای موهای آسیب دیده یا تقویت موهای خودتان از این روش استفاده کنید تا بتوانید موهایی زیباتر و سالم تر داشته باشید.

 

ماندگاری متد هایپر استریت مو

 

متد هایپر استریت مو چقدر ماندگاری دارد؟

کاملا طبیعی است که بخواهید بدانید متد هایپر استریت مو چقدر برایتان ماندگاری دارد و چه مدت می توانید از این روش استفاده کنید. باید بگوییم که ماندگاری این روش کاملا به کیفیت کار انجام شده، مواد و موهای خودتان بستگی دارد، اما به صورت کلی می توانیم بگوییم این روش 2 تا 4 ماه ماندگاری دارد و می تواند حالت موهای شما را حفظ کند.

البته اگر بتوانید به خوبی کارهای موردنیاز برای نگهداری را انجام دهید و از کارهایی که به موهایتان آسیب می رساند دوری کنید، قطعا این مدت زمان افزایش می یابد و می توانید مدت بیشتری موهایتان را حفظ کنید.

 

عوارض هایپر استریت مو چیست؟

اکثر روش هایی که برای احیا و صافی مو استفاده می شوند شامل ترکیبات و مواد شیمیایی هستند و عوارض خاص خودشان را دارند. اما همانطور که قبل تر هم گفتیم، هایپر استریت هیچگونه مواد شیمیایی ندارد و به همین خاطر تا به حال مشاهده نشده که عوارضی ایجاد کند.

با این حال خیلی مهم است که موهای خودتان را به یک آرایشگر حرفه ای نشان دهید که بتواند تشخیص دهد بهترین روش برای موهای شما چیست و چه روشی برایتان هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کند.

نکاتی برای نتیجه بخشی بیشتر متد هایپر استریت مو

تا به اینجا به صورت کامل هایپر استریت را بررسی کردیم و گفتیم که این روش چیست و چه کاربردی دارد و عوارض و مدت ماندگاری آن چقدر است. در ادامه میخواهیم به شما نکاتی را بگوییم که رعایت آنها کمک می کند بتوانید نتیجه بهتری از این روش دریافت کنید.

1- آرایشگر حرفه ای انتخاب کنید:

اولین و مهمترین نکته ای که می تواند تا حد خیلی زیادی در دریافت نتیجه بهتر موثر باشد، این است که به دنبال یک آرایشگر خوب و حرفه ای بگردید که تجربه کافی در کار با این روش و روش های مشابه داشته باشد. توصیه می کنیم که در این کار عجله نکنید و سعی کنید سالن های زیبایی مختلف را بررسی کرده و حتی با مشتریان آنها صحبت کنید تا مطمئن شوید که کیفیت کار خوبی دارند و می توانند بدون ایجاد مشکل برای شما، موهایتان را احیا کنند.

2- مواد با کیفیت تهیه کنید:

هایپر استریت نیز مانند روش های دیگر احیا مو، دارای مواد ثابتی است و به همین خاطر شرکت های زیادی اقدام به تولید مواد این روش کرده اند که هرکدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند.

توصیه می کنیم که اگر می خواهید خودتان مواد را تهیه کنید، حتما از بهترین مواد موجود در بازار استفاده کنید و برای این کار از یک آرایشگر حرفه ای کمک بگیرید. اما اگر می خواهید در سالن زیبایی این کار را انجام دهید، معمولا خود آرایشگران حرفه ای از بهترین مواد برای موهای شما استفاده می کنند.

3- اقدامات پس از انجام هایپر استریت مو را رعایت کنید:

پس از اینکه موهای خودتان را احیا کردید، نیاز است که برخی از نکات را رعایت کنید تا مجدداً به آنها آسیب نرسانید. کارهایی مانند استفاده کمتر از استخر و دریا به خاطر وجود نمک و کلر در آب آنها، استفاده از شامپو بدون سولفات، استفاده کمتر از وسایلی مانند سشوار و اتو مو می تواند کمک کند که ماندگاری هایپر استریت بیشتر شده و نتیجه بهتری برایتان ایجاد کند.

 

روشهای صافی مو بدون مواد شیمیایی

 

جمع بندی مطالب

در این مقاله در مورد متد هایپر استریت مو صحبت کردیم و گفتیم که اصلا این روش چیست و چه مزیت هایی دارد و تفاوت آن با کراتینه مو چیست؟ همچنین در ادامه گفتیم که این روش چه مدتی ماندگاری دارد و عوارض آن چه هستند؟

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بتوانید با متد هایپر استریت مو بیشتر آشنا شوید و در بین روش های مختلفی که وجود دارند، بهتر تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما مناسب تر است و نتیجه بهتری برایتان ایجاد می کند. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم.

5/5 - (3 امتیاز)

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed