1. خانه
  2. مقالات
  3. درجه حرارت اتو مو برای کراتینه

درجه حرارت اتو مو برای کراتینه

درجه حرارت اتو مو برای کراتینه

  1. خانه
  2. مقالات
  3. درجه حرارت اتو مو برای کراتینه
folder_openمقالات

کراتین روشی است که برای صاف کردن موها و احیا آنها بسیار پرکاربرد است و طرفداران زیادی دارد. یکی از مراحلی که در انجام کراتین وجود دارد، اتوکشی موها است که این مرحله می تواند تاثیر بسیار زیادی را روی نتیجه نهایی صافی موها داشته باشد. به همین خاطر استفاده از اتوی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث می شود که کراتین کار بتواند نتیجه بهتری را برای مشتریان خود ایجاد کند و مشتریان نیز راضی تر باشند. درجه حرارت اتو مو برای کراتینه اهمیت بسیار زیادی دارد و برای اینکه بتوانیم درجه مناسبی را به دست بیاوریم و تاثیر صافی کراتین را بیشتر کنیم، باید اتو موی مناسبی را خریداری کنیم که ویژگی های خاصی دارد.

در این مقاله می خواهیم در مورد این صحبت کنیم که اتو مو کراتینه باید چه ویژگی هایی داشته باشد و درجه حرارت اتو مو برای کراتینه چقدر باید باشد تا بتواند بهترین نتیجه را برای مشتری ایجاد کند؛ زیرا درجه حرارت اتوی مو نه باید آن قدر کم باشد که تاثیری روی موها نداشته باشد و نتواند موها را صاف و لخت کند و نه باید آن قدر زیاد باشد که ساقه موها را بسوزاند و تاثیرات بدی روی موهای مشتری برجای بگذارد.

اگر به دنبال این هستید که بدانید درجه حرارت اتو مو برای کراتینه چقدر است و اتو موی مخصوص کراتینه باید چه ویژگی هایی داشته باشد، از شما می خواهیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جالبی را در این زمینه کسب کنید و بتوانید مشکل انتخاب اتو مو را برای همیشه حل کنید.

اتو مو مخصوص کراتینه مو، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قبل از اینکه به سراغ بحث اصلی یعنی درجه حرارت اتو مو برای کراتینه برویم، بهتر است یک بررسی کلی در مورد ویژگی های اتو مو مناسب برای کراتینه مو داشته باشیم تا بتوانید یک اتو خوب تهیه کرده و از آن استفاده کنید تا مشتریان بهترین نتیجه را بگیرند.

در ادامه با هم این ویژگی ها را بررسی می کنیم تا بتوانید اطلاعات بیشتری را در مورد آنها کسب کنید و بهترین گزینه ممکن را خریداری کنید.

1- توانایی رساندن دما به 230 درجه:

اولین ویژگی مهمی که اتو مو مناسب برای کراتین مو باید داشته باشد این است که بتواند دمای اتو را به 230 درجه سانتیگراد برساند. البته دقت کنید که ممکن است برخی از اتوها چنین چیزی را نوشته باشند؛ اما نتوانند چنین دمایی را به شما بدهند.

به همین خاطر باید با تحقیق و بررسی مناسب، یک اتو مو خوب از برند معتبر را انتخاب کنید که بتواند چنین دمایی را به صورت واقعی در اختیار شما بگذارد و در کار شما اختلالی ایجاد نکند.

اتوی مخصوص کراتینه

2- قابلیت تغییر دما:

در کار کراتینه مو، نیاز است که بتوانید بازه دمایی 180 تا 230 درجه سانتیگراد را داشته باشید تا بتوانید در موارد مختلف، از این میزان دما استفاده کنید. به همین خاطر یکی از ویژگی هایی که اتو مو مخصوص کراتینه باید داشته باشد، این است که بتواند درجه حرارت اتو مو برای کراتینه را به شما بدهد و دمایی قابل تنظیم داشته باشد تا بتوانید اتو را در درجه ای که می خواهید قرار دهید.

اگر این امکان در اتو مو شما وجود نداشته باشد، قطعا نمی توانید درجه حرارت را تنظیم کنید و این موضوع باعث می شود که در کار شما اختلال ایجاد شود و به موهای مشتریان آسیب وارد شود.

3- وزن سبک و ارگونومیک:

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در اتو مو مخصوص کراتینه وجود داشته باشد، این است که وزن خیلی سنگینی نداشته باشد تا هنگام کار با آن خسته نشوید و دستتان درد نگیرد.

اتوهای زیادی وجود دارند که متاسفانه وزن سنگینی دارند و اگر بخواهید روزانه چندین بار از آنها استفاده کنید، قطعا دچار مشکل خواهید شد و به مرور زمان دستتان آسیب می بیند.

به همین خاطر باید دقت کنید که اتوی موردنظرتان، هم وزن سبکی داشته باشد و هم بدنه ای ارگونومیک داشته باشد تا به خوبی در دستان شما قرار بگیرد و بتوانید کار با آن را به راحتی انجام دهید.

4- داشتن گارانتی معتبر:

معمولا اتو مو مخصوص کراتینه، قیمت بالایی دارد و به همین خاطر نمی توانید مدام با خراب شدن هر اتو، آن را عوض کنید و یک اتوی جدید بخرید؛ چون این کار برایتان هزینه زیادی به دنبال خواهد داشت.

به همین خاطر نیاز است که به دنبال این باشید که اتویی با گارانتی معتبر خریداری کنید تا در صورت خراب شدن، بتوانید آن را تعمیر کنید و از گارانتی اتوی مو برای تعمیرات و تهیه قطعات آن استفاده کنید.

در بازار، اتو موهای زیادی وجود دارند که متاسفانه برخی از آنها گارانتی مناسبی ندارند یا زمانی که خراب شوند، نمی توانید قطعات آنها را پیدا کنید که این موضوع باعث می شود بعد از خراب شدن دیگر قابل استفاده نباشند.

اتوی مو مخصوص کراتینه

5- وجود کابل برق بلند:

در کراتینه مو، نیاز است که بعد از تنظیم درجه حرارت اتو مو برای کراتینه شروع به اتو کشیدن موهای مشتری کنید. در حین انجام کار، ممکن است بخواهید اطراف مشتری حرکت کنید، به همین خاطر نیاز است که کابل اتو مو به اندازه کافی بلند باشد تا شما را محدود نکند و مشتری نیز اذیت نشود.

سعی کنید از اتو موهایی استفاده کنید که کابلی حداقل 3 متری داشته باشند تا بتوانید بدون مشکل از آنها استفاده کنید و کار خود را به خوبی انجام دهید.

 

6- بدنه مقاوم و ضد حرارت:

برخی از اتو موها در بازار موجود هستند که بدنه ای پلاستیکی دارند و در صورت زیاد کردن درجه آنها، ممکن است بدنه دچار سوختگی و آب شدن شود یا به دست شما آسیب برساند.

برای انتخاب اتو مو مخصوص کراتینه، جدا از اینکه باید اطمینان حاصل کنید درجه حرارت مناسب برای کراتینه را به شما بدهد، باید مطمئن شوید که بدنه مقاومت و مناسبی برای حرارت دارد که هم آب نمی شود و هم دستان شما را نمی سوزاند.

درجه حرارت اتو مو برای کراتینه چقدر است؟

حالا بعد از بررسی ویژگی های اتو مو مناسب برای کراتینه، می خواهیم به سوال اصلی خودمان برگردیم و ببینیم که درجه حرارت اتو مو برای کراتینه چقدر است و چطور باید از آن استفاده کنیم.

برای تعیین درجه حرارت مناسب، اولین نکته ای که وجود دارد این است که این کار را باید براساس جنس و ضخامت موهای مشتری خودتان انجام دهید. یعنی اگر مثلا مشتری موهای نازکی دارد، باید از درجه حرارت پایین تر استفاده کنید تا موهایش دچار سوختگی نشوند.

اگر مشتری شما موهایی ضخیم دارد که به سختی صاف می شوند، باید از حرارت های بالاتر اتو استفاده کنید. اما در نهایت بازه مناسب برای اتو کشیدن موهای کراتین شده، درجه ای بین 180 تا 230 درجه است که می تواند بهترین نتیجه را برای مشتریان شما ایجاد کند.

معمولا باید براساس موهای مشتری، درجه حرارت های مناسب را انتخاب کنید و موها را به دسته های کوچک تقسیم کنید تا بتوانید به راحتی آنها را اتو بکشید. توصیه می کنیم که به اندازه کافی برای این کار صبر و حوصله داشته باشید تا در نهایت بتوانید نتیجه بهتری دریافت کنید.

چون اتوکشی به صورت عجله ای، هم می تواند نتیجه نهایی کار را خراب کند و باعث شود که مشتری از کار شما راضی نباشد و هم می تواند به موهای مشتریان شما شدیدا آسیب برساند.

کراتینه مو در سالن زیبایی سعیده درویش زاده

جمع بندی مطالب

در این مقاله در مورد درجه حرارت اتو مو برای کراتینه صحبت کردیم و گفتیم که اصلا اتو مو مخصوص کراتینه باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را از کار کردن با آن دریافت کنید و موهای مشتریان خودتان را به بهترین شکل صاف کنید.

در ادامه نیز بررسی کردیم که درجه حرارت اتو مو برای کراتینه چقدر است و گفتیم که این کار را باید براساس ضخامت و جنس موهای مشتری خودتان تعیین کنید و هرچه ضخامت مو بیشتر باشد، نیاز به درجه حرارت بیشتری نیز خواهید داشت.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بتوانید در مورد درجه حرارت اتو مو برای کراتینه اطلاعات بیشتری کسب کنید و با توجه به ویژگی های گفته شده در این مقاله، بهترین اتو مو برای کراتینه را تهیه نمایید. از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم.

برای مشاهده بهترین نتیجه از کراتینه مو، می توانید کراتینه موهای خود را در سالن زیبایی سعیده درویش زاده انجام دهید تا کار کراتینه کردن موهای شما با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات پیشرفته و به دست افراد حرفه ای و باتجربه انجام شود. برای رزرو نوبت کراتینه مو، همین حالا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed