1. خانه
  2. مقالات
  3. ایده های جذاب از مدل های جدید بافت مو + تصویر

ایده های جذاب از مدل های جدید بافت مو + تصویر

ایده های جذاب از مدل های جدید بافت مو + تصویر

  1. خانه
  2. مقالات
  3. ایده های جذاب از مدل های جدید بافت مو + تصویر
مدل های جدید بافت مو
folder_openمقالات

برخی از مدل موهای زنانه، محبوبیت زیادتری دارند و هرگز قدیمی نمی شوند. این مدل ها خاص هستند و ارتباطی با جنس مو یا فرم صورت و مواردی از این دست، ندارد بلکه زیبایی در ذات خود مدل مو نهفته است. برای مثال بافتن موها از مدلهایی است که در بین خانم ها و دخترهای جوان تر هم مورد استقبال قرار گرفته است. علت محبوبیت موهای بافته در تنوع و مدل های متفاوتی است که برای بافتن موها استفاده می شود. مدل های جدید بافت مو شامل ده ها نمونه زیبا و جذاب است که ظاهر فرد را به کلی تغییر می دهد.

در واقع سبک های بافت مو نامحدود هستند و هیچ حد و مرزی برای نوع بافت یا مدل آن وجود دارد. از قدیم الایام بافت ساده موها رایج بوده که به مرور تنوع این بافت، بیشتر شده است. برخی از مدل های جدید بافت مو، با الهام از موهای بافته سایر ملل و یا تمدن های باستان شکل گرفته. جدیدترین مدل بافت مو را در ادامه می بینید. سعی شده از مدل های کلاسیک و مدرن نیز نمونه هایی در این لیست، جمع آوری شود. برخی از بافت ها ساده تر هستند و برخی پیچیدگی هایی دارند. هر چه که هست با این مدل بافت ها می توانید خودتان ده ها نمونه دیگر را طراحی کنید و از زیبایی موهایتان لذت ببرید.

مدل های جدید بافت مو

این بافت ها برای هر موقعیتی مناسب هستند. بعد از چند بار تمرین می توانید به سرعت موهای خود را به بهترین شکلی، دیزاین کنید. اگر وقت کافی برای براشینگ کردن موها را ندارید و یا نمی خواهید از دستگاه های حرارتی، برای حالت دادن به موها استفاده کنید بد نیست گهگاهی موهایتان را ببافید. این مدل بافت ها شیک و با کلاس هستند در ضمن هیچ آسیبی هم به ساقه یا ریشه موهایتان نمی رسانند و به نوعی برای سلامت موها هم فوایدی دارند.

برخلاف بافت افرو  با دستگاه حرارتی، این موها با دست بافت می شود. در ادامه به برخی از جدیدترین مدل بافت مو می پردازیم.

بافت موی فرانسوی

بافت موی فرانسوی

این نوع بافت به ظاهر ساده است و تقریبا کاری ندارد. از تاج سر، شروع به بافت موها کنید و تا انتهای ساقه مو پیش بروید. می توان موها را به صورت دوتایی و یا یک بافت نیز کار کرد. ساده ترین نوع بافت مو بعد از بافت کلاسیک، همین مدل است. با یکی دوبار تمرین می توانید بافتی شبیه به تصویر را داشته باشید.

مهم اینست که در حین بافتن موها، همه قسمت های مو به طور مرتب، داخل بافت برود. قبل از بافتن، موها را خوب شانه بزنید و سپس موهای هر بافت را به 3 قسمت تقسیم کنید. از سمت بالای سر و تاج شروع به بافت کنید.

بافت مو هلندی

بافت هلندی

از جدیدترین مدل بافت مو که در چند سال اخیر، مورد توجه زیادی قرار گرفته می توان به همین مدل اشاره کرد. از نظر ظاهری بافت هلندی و بافت فرانسوی شبیه هم هستند. البته تفاوت در نوع بافتن موها است. در بافت هلندی موها از زیر بافته می شوند.

به همین علت، این نوع بافت به بافت فرانسوی وارونه نیز معروف شده است. در ضمن این مدل معمولا به صورت دوتایی است. موها را از وسط به دو قسمت کنید و از بالای سر، موها را به زیر ببافید. اگر تعداد موهای خورد شده زیادی دارید با کمک تافت، موهای ریز را پوشش دهید تا ظاهر بافت مو، منظم تر دیده شود.

بافت ریز برای موهای بلند

جدیدترین مدل بافت مو ریز

این نوع بافت برای موهای بلند و پر پشت تر، مناسب است. بافت های ریز از موهای طبیعی تان مراقبت می کند و موها را سالم نگه می دارد. بدون اینکه به مواد شیمیایی یا دستگاه های حرارتی احتیاج داشته باشید، یک مدل موی شیک و پر طرفدار را با این بافت های ریز، اجرا کنید.

از جذابیت های این نوع بافت می توان به تنوع در تعداد بافت ها اشاره کرد. هر چقدر موها پر پشت تر باشد، تعداد بافت های مو نیز بیشتر می شود. در این صورت موها زیباتر و جذاب تر نیز دیده می شوند. جالب تر اینکه بافت ریز، چند روز روی موها می ماند و زیبایی خود را حفظ می کند. اگر موهای فرفری دارید برای سهولت در بافت موها، از قبل مو را صاف کنید. بافتن موهای فر، دشوار است.

مدل موی بافته شده تیغ ماهی

مدل  جدید بافت مو تیغ ماهی

این مدل مو برای دخترهای جوان که موهای کوتاه تری دارند، بسیار جذاب است. اگر بلندی موها تا روی شانه ها باشد نیز می توانید بافت تیغ ماهی را امتحان کنید.ابتدا موها به دو قسمت تقسیم می شود. هر قسمت را از بالای سر شروع به بافت کنید.

همینطور که پایین می آیید، موهای کناری را نیز وارد بافت کنید. نوع بافت شل است و باید در قسمت خط گردن از اکسسوری یا کش مو و … استفاده کنید تا موها با نشود. بافت مو خود به خود اندکی شل تر از بافت موی کلاسیک است اما پیشنهاد می شود بعد از اتمام کار به آرامی اندکی موها را از هم باز کنید. به این ترتیب جذابیت بافت بیشتر می شود.

تیغ ماهی بوهو

تیغ ماهی بوهو

مدل های جدید بافت مو برای افرادی که دوست دارند بافت های شل را روی موها اجرا کنند. بر خلاف مدل های قبلی، این مدل به صورت تکی بافته می شود. همه موها با همان روش و به صورت شل بافته می شود.

برای اینکه موها زیباتر دیده شود کافی است کمی اسپری فیکساتور روی موها بزنید. به این ترتیب با کمترین زحمت و در کوتاه ترین زمان، یک مدل موی شیک و زیبا را خواهید داشت. حداقل بلندی موها تا سرشانه باشد در غیر انی صورت زیبایی بافت تیغ ماهی بوهو اصلا دیده نخواهد شد.

بافتن ترکیبی و چند تایی

مدل های جدید بافت مو چندتایی

به تصویر نگاه کنید. این یکی از ابتکاری ترین مدل های بافت مو است که در سال گذشته بسیار محبوب شده است. در نمونه های قبلی، موها طبق یک الگوی مشخص بافته شده ولی در این مدل مو، خبری از خط کشی های سنتی نیست.

به هر صورتی که دلتان می خواد موها را ببافید و سپس چند بافت را روی هم سوار کنید. به همین سادگی! در واقع الگوی مشخصی وجود دارد. با توجه به بلندی و حجم موها از 4- 5-6 و …. تعداد بافت استفاده کنید. حتی می توانید دسته ای از موها را بافته و بقیه را همینطور صاف، رها کنید.

جدیدترین مدل بافت مو

بافت موی تاجی

در لیست مدل های جدید بافت مو یکی از طرح های سنتی هم دیده می شود. مدل بافت تاج مو سالهاست که مورد توجه قرار گرفته است. این مدل مو، شما را جذاب و با وقار نشان می دهد.

برای اینکه زیبایی طبیعی خود را نشان دهید موها را مثل تاج در بالای سر ببافید و چند تار مو را روی صورت بریزید. این مدل مو با چتری هم بسیار زیبا دیده می شود. در سال های اخیر بیاری از سلبریتی ها نیز همین مدل موی بافت تاجی را انتخاب می کنند. این بافت به صورت یک طرف نیز انجام می شود ولی اصل بافت تاجی باید کامل روی وسط سر باشد.

مدل های جدید بافت مو موهاک

موهاک از مدل های جدید بافت مو

بدون تردید این مدل از بافت های جدید است که ترند سال 2021 هم شده. موهاک را می توانید با بافت های ریز و درشت ترکیب کنید. حتی می توانید انواع بافت را نیز روی موهایتان اجرا کنید. دختران جوان از طرفداران پر و پا قرص مدل های جدید بافت مو هستند.

در تصویر برخی از بافت ها کلاسیک هستند اما در لا به لای موهای بافته شده، مدل بافت پیچ و … را نیز می بینید. این نوع بافت در گروه بافت های فشن و مدرن قرار دارد. اغلب هوادارن این سبک از بافت مو، طیف جوانان هستند.

مدل های جدید بافت مو فشن

مدل های جدید بافت مو فاکس و هاک

در مقایسه با مدل های دیگر، این مدل بافت مو اندکی بیشتر وقت تان را می گیرد. قبل از بافت باید موهای جلوی سر را سشوار بکشید و فرم دهید. بافت ها در پشت سر و به صورت پیچ یا کلاسیک کار می شود.

دو طرف موها بافت شده و تا امتداد پشت سر ادامه دارد. جلوی موها با توجه به علاقه تان می تواند به صورت های متنوع تری دیزاین شود. با استفاده از اسپری مو و تافت، موهای جلوی سر را ثابت نگهدارید.

خلاقیت در زمینه بافت مو زیاد است. اینها تنها نمونه هایی از مدل های جدید بافت مو است که این روزه خیلی مد شده.  بافت های متفاوت تر و جدیدتری نیز وجود دارد که در مطالب بعدی به آن پرداخته می شود.

مرکز تخصصی احیا مو سعیده درویش زاده

اینجا یک مرکز تخصصی است که برای برطرف کردن مشکلات موی بانوان گرامی، خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. جدیدترین خدمات احیا مو در سالن زیبایی اجرا می شود. نانو بتواکس تراپی، پروتئین درمانی، کراتین درمانی، پلکس تراپی موها برخی از خدماتی هستند که برای ترمیم و احیا موهای دمیج در این مرکز، استفاده می شوند.

اگر موهای تان از مواد دکلره و رنگ موهای شیمیایی سوخته و آسیب دیده، نگران نباشید. اگر موهایتان بعد از زایمان یا شیردهی دچار ریزش شدید شده، نگران نباشید. مشکلات موهای خود را به متخصصین مرکز بسپارید و آسوده خاطر باشید. ما در این زمینه تجربه زیادی داریم و با بهترین مواد موجود در بازار کار می کنیم.

جهت اطلاع از خدمات، تهیه محصولات بهداشتی تقویت مو و استفاده از خدمات کلینیک از مشورت رایگان استفاده کنید. همین حالا تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

امتیاز دهید

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed