1. خانه
  2. مقالات
  3. انواع رنگ موی دخترانه پرطرفدار و محبوب

انواع رنگ موی دخترانه پرطرفدار و محبوب

انواع رنگ موی دخترانه پرطرفدار و محبوب

  1. خانه
  2. مقالات
  3. انواع رنگ موی دخترانه پرطرفدار و محبوب
بهترین رنگ موی دخترانه
folder_openمقالات

 رنگ کردن موها در بین دختران جوان هم خیلی محبوب و پر طرفدار است اما رنگ موهای روشن مثل بلوند و طلایی و کرم، سن را بیشتر نشان می دهند. دختران جوان می توانند از سری رنگ های فانتزی و رنگین کمانی متناسب با سن و سالشان استفاده کنند. این رنگ ها اخیرا خیلی ترند شده و حتی در سال جدید هم با استقبال زیادی روبرو شده است. انتخاب رنگ موی دخترانه به طوری که متناسب با رنگ پوست و چهره تان باشد، یک چالش جدی است.

رنگ هایی با تناژ گرم به زیبایی بر روی پوست سبزه می نشیند و چهره تان را جذاب تر نشان می دهد. برخی از رنگ ها را می توان حتی بدون دکلره نیز روی موها اجرا کرد. شکلاتی، بلوطی، کاپوچینویی، ماهاگونی، قهوه ای نمونه هایی از این رنگ ها هستند اما رنگ های کاراملی، بژ و خیلی از رنگ های روشن نیاز به دکلره دارند. قبل از اینکه موهایتان را رنگ کنید از آرایشگرتان مشورت بگیرید تا نتیجه همانی شود که در نظر دارید.

رنگ موی محبوب دختران

بهترین رنگ موی دخترانه کدام است؟

انتخاب یک رنگ مو به عنوان بهترین اصلا کار درستی نیست. دخترهای جوان تنوع را دوست دارند و همه رنگ های شاد و فانتزی را می پسندند. تنوع اصلا چیز بدی نیست ولی بهتر است رنگ موی دخترانه را با توجه به تناژ پوست انتخاب کنید تا جلوه دو چندانی داشته باشد.

رنگ موهای موقت و نیمه دائمی نیز مضرات کمتری دارند و به ساختار مو آسیب نمی رسانند. در ادامه برخی از محبوب ترین رنگ موی دخترانه معرفی شده است. با ما همراه باشید شاید رنگ مورد علاقه تان را در بین این رنگ های جذاب و شیک پیدا کردید.

رنگ موی رنگین کمانی

رنگ موی دخترانه محبوب

انتخاب رنگ مو برای خیلی از دختران جوان، گیج کننده است. صدها رنگ و ترکیب رنگی وجود دارد که یکی از یکی زیباتر و جذاب تر است. اگر شما هم در انتخاب رنگ مو تردید دارید این رنگ زیبا و فانتزی را انتخاب کنید. رنگین کمانی از محبوب ترین رنگ موهایی است که خانم ها به آن علاقه نشان می دهند. این رنگ های شاد و جذاب برای دختر خانم های شاد و پر انرژی هم ایده آل است. به تنوع رنگ ها نگاه کنید.

استایل رنگین کمانی از مدل هایی است که به صورت های گوناگونی اجرا می شود. برای مثال اگر دوست دارید موها وسط یا یک طرفه باز کنید هیچ مشکلی با این رنگ ها ندارید. حتی می توانید تنها بخش زیرین موها را رنگ کنید و قسمت رویه به رنگ طبیعی مو باشد در این صورت موقع براشینگ تنوع زیادی را می توانید اجرا کنید.

جالب تر اینکه رنگ موی رنگین کمانی در گروه رنگ های موقت و نیمه دائمی است و می توانید با خیال راحت آن را اجرا کنید. البته این نوع رنگ ها را نمی توانید خودتان در خانه به این زیبایی در بیاورید و حتما به کمک یک متخصص آرایشگری نیاز دارید. رنگ موی فانتزی معمولا بعد از چند بار شستن از بین می رود و پاک می شود. دوام رنگ موی موقت کم است و به همان میزان آسیب کمتری هم به موها وارد می شود.

پلاتینه با ریشه های تیره

بلوند پلاتینه با ریشه‌های تیره

با این رنگ موی دخترانه دیگر نگرانی بابت آسیب به پوست سر و ریشه موها وجود ندارد. در این تکنیک قسمت ریشه به صورت رنگ طبیعی مو باقی می ماند. از بالا به سمت نوک مو رفته رفته، موها بلوند و روشن تر می شود. بلوند پلاتینه از پر تقاضاترین رنگ مو در سال گذشته بود که همچنان وقار و شکوه خود را در سال جدید هم حفظ کرده است.

در هر سن و سالی باشید می توانید این رنگ موی خاص را انتخاب کنید. بلوند پلاتینه طوری است که انگار یک سایه روشن روی موها ایجاد شده و حالت طبیعی و بسیار شیک تری دارد. برای دختر خانم های آرام و با وقار این رنگ مو عالی است و به هیچوجه سن را بیشتر نشان نمی دهد.

قرمز گیلاسی

قرمز گیلاسی مناسب دختران سبزه

اگر رنگ پوست سبزه و تیره تری دارید باید رنگ مو را هوشمندانه انتخاب کنید. برخی از رنگ ها، چهره تان را گرفته نشان می دهند و برخی هم اصلا همخوانی خوبی با رنگ پوست تیره ندارند. بهترین و جذاب ترین رنگ مو برای دختر خانم های سبزه، طیف رنگی قرمز است. قرمز گیلاسی از رنگ موهای مدرن است که به نوعی در گروه رنگ موهای کلاسیک هم جای دارد.

نحوه اجرای این رنگ موی دخترانه مثل بقیه رنگ موهای فانتزی خیلی سلیقه ای است. برای اینکه چهره تان طبیعی تر دیده شود بهتر است موهای ریشه تیره تر از سایر قسمت ها باشد. طیف رنگ های قرمز از خانواده رنگ های گرم هستند و با رنگ پوست تان همخوانی خوبی دارند. این رنگ مو برای دختر خانم هایی با پوست روشن هم مناسب است اما مگر رنگ مویی هم هست که به پوست روشن نیاید!

مهم این است که رنگ کردن مو را چه کسی برایتان انجام می دهد. یک آرایشگر متخصص به ترکیب رنگ ها و چهره شناسی و آناتومی صورت آگاهی دارد. از من به شما نصیحت هرگز برای صرفه جویی، موهای نازنین تان را به دست افراد بی تجربه نسپارید.

رویایی ترین رنگ موی دخترانه

رنگ موی جذاب دو رنگ

این نوع رنگ موها نیز در بین دختران جوان مورد توجه زیادی است. در اغلب موارد وقتی بین دو رنگ مردد هستید می توانید از این ترفند استفاده کنید. خیلی ساده و راحت موها به دو قسمت تقسیم می شود و هر بخش به یک رنگ متفاوت، رنگ آمیزی می شود. بهترین ترکیب رنگی دو نوع تیره و روشن هستند. می توانید یک رنگ تیره را با یک رنگ فانتزی و روشن ترکیب کنید نتیجه عالی است.

این مدل به نوعی دیگر هم اجرا می شود. به این صورت که موها از فرق به دو نیم تقسیم می شود و هر بخش دارای یک رنگ متفاوت است. در این تکنیک هیچ تداخل رنگی وجود ندارد و خط رنگ کردن به طور کامل از رنگ دیگر جدا شده است.

اگر هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید یک پیشنهاد عالی دارم. تنها بخش پایین موها را رنگ کنید. به این صورت که موها از نیمه به طرف نوک مو، بنفش، سبز، قرمز، آبی و یا هر رنگ دیگری، کار می شود. نیمه بالایی موها اصلا رنگ نمی شود. مدتی با این رنگ بمانید و اگر دوست نداشتید خیلی راحت قسمت پایین مو را کوتاه کنید. به این ترتیب دیگر اثری از رنگ مو باقی نمی ماند و بقیه موها، همان رنگ طبیعی موهایتان است.

بالیاژ قهوه ای برای خانم های جوان

رنگ مو دخترانه شیک: بالیاژ قهوه ای

این تکنیک برای دختر خانم هایی که موی بلندی دارند، خیلی شیک دیده می شود. بالیاژ به موها عمق می دهد و می توان تناژ مختلف رنگ را روی موها اجرا کرد. بالیاژ را می توان روی رنگ موهای طبیعی نیز انجام داد در حالی که قسمت اعظم موها، رنگ نخورده باقی می ماند.

این رنگ زیبا و جذاب حتی بدون دکلره هم قابل اجرا است البته این به مهارت و تجربه آرایشگرتان بستگی دارد. دکلره دارای مواد شیمیایی قوی است و موها را خشک و شکننده می کند. اگر می خواهید نرمی و لطافت موهایتان تا سال های سال حفظ شود بهتر است از رنگ های بدون دکلره استفاده کنید.

به طور منظم و حداقل سالی دو بار موها را ویتامینه کنید تا دچار آسیب نشود. خشکی و شکنندگی مو به مرور وخیم تر می شود تا حدی که موها از میانه قطع شده و خورد می شود. با کمی توجه می توانید هم رنگ موهای جذاب و متنوع را امتحان کنید و هم موهایی سالم و نرم داشته باشید.

رنگ موی دخترانه سبز فیروزه ای

رنگ موی دخترانه سبز فیروزه‌ای

از رنگ موی قرمز گیلاسی گفتیم نوبتی هم باشد نوبت به یک رنگ خاص و ترند سال 2022 است. سبز فیروزه ای در چرخه رنگ ها کاملا متضاد قرمز گیلاسی است ولی به همان اندازه محبوبیت دارد. این نوع رنگ موها به پاستیلی معروف هستند و خیلی مورد توجه جوانان و نوجوانان قرار گرفته اند. این رنگ ترکیبی از ابی و سبز است که توجه زیادی را جلب می کند. آبی فیروزه ای دارای تناژ سرد است و برای خانم های جوان تر پیشنهاد می شود.

مرکز تخصصی رنگ و هایلایت سعیده درویش زاده

رنگ کردن موها یک تخصص است. اگر تجربه و تخصص این کار را ندارید هرگز موهای خود را در خانه رنگ نکنید. نتیجه ار گاهی فاجعه است. حتی گاهی موها دچار آسیب شدیدی می شود که راهی جز کوتاه کردن باقی نمی ماند. انواع رنگ موی کلاسیک و فانتزی را با مواد مرغوب در مرکز موی درویش زاده انجام دهید تا تفاوت را ببینید. مش و هایلایت های فوق العاده به سبک ستارگان هالیوودی تنها در این سالن انجام می شود.

اگر موهایتان در اثر رنگ و دکلره قبلی خشک و شکننده شده، نیازی به کوتاه کردن مو نیست. سالن تخصصی درویش زاده پیشرو در عرصه بازسازی و احیا موهای آسیب دیده است. موهای پف و وز، آدامسی و پوک و خمیری به بهترین شکل درمان می شوند. حتی موخوره گیری بدون کوتاه کردن کامل مو نیز امکان پذیر است.

بوتاکس تراپی، نانو کراتین مو، پلکس تراپی، پروتئین درمانی و انواع ویتامینه مو از خدماتی است که در سالن درویش زاده انجام می شود. کلیه مراجعه کنندگان می توانند از خدمات مشاوره مو و محصولات مو استفاده کنند. مشاوره ها اختصاصی و کاملا رایگان است.

4/5 - (1 امتیاز)

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed