معرفی مجموعه سعیده درویش زاده

مجموعه سعیده درویش زاده شامل سالن تخصصی مو و آکادمی تخصصی مو میباشد که بهمن ماه سال ۱۳۹۴فعالیت خود را آغاز و در زمان کوتاهی توجه بسیاری از بانوان سخت پسند را به خود جلب و در میان آنها اعتبار و جایگاه مناسبی برای خودش رقم زد که این جایگاه را باید زاییده نگاه ویژه و خلاق مدیریت جوان و سخت کوش مجموعه دانست. مجموعه

خانم سعیده درویش زاده، موسس این مجموعه میگوید:

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه با حمایت و تشویق همسرم و با توجه به علاقه ای که به این حرفه داشتم وارد این کار شدم. در ابتدای راه ، تمام وقت و تلاش خودرا صرف کسب دانش و تجربه در این زمینه نمودم و بعد از گذشت ۷ سال در بهمن؛ ماه ۱۳۹۴ سالن تخصصی مو و آکادمی تخصصی مو سعیده درویش زاده را راه اندازی کردم.
مجموعه تخصصی مو سعیده درویش زاده مفتخر است تا مجموعه ای منحصر به فرد از خدمات داخل سالن و محصولات با کیفیتی بی نظیر در مراقبت از مو و پوست در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.

اهداف مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده

یکی از اهداف مجموعه سعیده درویش زاده، شناسایی پتانسیلهای نهفته جوانان در زمینه احیا و مراقبت از مو و آموزش آکادمیک آنها میباشد. ما در مجموعه مو سعیده درویش زاده به دنبال آنیم تا علاقه مندان در این زمینه را به برترین کارشناسان و هنرمندان تبدیل نماییم. مجموعه سعیده درویش زاده افتخار آن را دارد که همواره بعنوان همراهی حرفه ای در کنار علاقه مندان بوده و زمینه رشد و موفقیت آنان را فراهم سازد.

اهمیت رضایت شما عزیزان

بنا بر گفته مدیریت سالن و آکادمی تخصصی مو سعیده درویش زاده، هدف ما، قرار گرفتن در راس هرمی است که قاعده آن مشتری مداری و جلب رضایت بانوان عزیز در دریافت بهترین و بی نظیرترین خدمات چه خدمات سالن و چه آموزش میباشد. باشد تا با یاری پروردگار متعال به این مهم دست پیدا کنیم.

عقیده سرکار خانم سعیده درویش زاده در مورد نقش بانوان در اقتصاد کشور، تاثیرگذار و کلیدی بودن آنها میباشد چرا که بانوان همواره اثر مستقیم و غیر مستقیم در اقتصاد جوامع دارند. ایشان باور دارند بانوان کار آفرین همگام با پیشرفت های جامعه به طور مستقیم پا به عرصه ی اقتصاد نهاده اند و با ظرافت مثال زدنی برای ربودن گوی سبقت از مردان فعالیت میکنند. بانوانی که با تمام تبعیض های جنسیتی و کمبود های فرهنگی و اجتماعی راه خود را ادامه میدهند قابل ستایش هستند. قابلیت های بانوان را نمیتوان دست کم گرفت چرا که شاهد رشد روز افزون سهم بانوان در مشاغل مختلف هستیم. به امید روزی که بستر برای تحقق آمال و آرزوهای تمامی جوانان این مرز و بوم فراهم گردد تا تمام استعدادهای میهن عزیزمان به بهترین شکل شکوفا گردد.

مشتاق دیدار شما هستیم