رنگ کردن مو، از کارهای فوق العاده تخصصی در هر سالن آرایشی به شمار می رود که نیاز به تخصص ، مهارت ، علم و تجربه بالا دارد. غالبا بانوان بعد از انجام رنگ مو های مختلف، به دنبال ایجاد تغییر سراغ هایلایت کردن یا مش کردن مو می روند. هایلایت یا مش کردن مو یک راه کار خوب برای ایجاد تنوع در ظاهر مو است که می تواند جذابیت چهره را بیشتر کند.
هایلایت و‌ مش کردن به معنای ایجاد سایه روشن مو، در لا به لای موهای تیره است. در واقع در هایلایت یا مش اختلاف بین زمینه و تکه هایی که روشن شده ۷ درجه است ( مثلا رنگ زمینه قهوه ای تیره با تکه های کرم روشن ) یادتون باشه هایلایت یا مش مو با یک آرایش ساده می تواند زیبایی چهره ی شما را دوچندان بکند. البته باید توجه داشته باشید که هایلایت یا مش مو یک کار تخصصی و هنری است و اگر همراه با خلاقیت آرایشگر شما باشد قطعا نتیجه ی کار بهتر خواهد بود.
شاید کمتر کسی این نکته رو بهتون گفته باشه ، اما بدونید هماهنگی رنگ هایلایت یا مش موهاتون با فصل بسیار مهمه ، در تابستان به دلیل گرم بودن هوا و زمان زیادی که در خارج از خانه سپری میکنید ، بهتره رنگی روشن برای رنگ مو و هایلات یا مش تان انتخاب کنید. اما در پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا، رنگ هایی با پایه ی تیره تر و عمق بیشتر، توصیه می شود.
نکته بسیار مهم در رنگ هایلایت یا مش مو توجه به هماهنگی با رنگ پوست و زمینه مو و چشم شماست ، توجه به جایگاه اجتماعی شما و اندام و ظاهر شما هرگز در انتخاب رنگ نباید فراموش بشه.
آرایشگران متخصص، همیشه توصیه می کنند که رنگی را برای موهایتان انتخاب کنید که دو درجه تیره تر یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست تان باشد. بدلیل اینکه در این شرایط زیبایی و جذابیت بیشتری به چهره تان خواهد داد.
بانوانی که پوست تیره و در اصطلاح سبزه یا گندمی دارند، اگر از رنگ های خیلی روشن مثل طلایی استفاده کنند، چهره ی زیبایی نخواهند داشت. به هارمونی رنگ هایلایت یا مش با رنگ پایه ی موهایتان خیلی دقت داشته باشید.

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص