از محبوب ترین متد های رنگ و ايجاد سايه روشن که اين روزها طرفداران بسیاری دارد آمبره است . دکلره کردن و بي رنگ كردن موها در آمبره یکی از اصلی ترین مراحل است.
روش چيدمان رنگها در امبره به اين صورت است كه ريشه تيره ترين رنگ را دارد و رنگ موها هر چه به ساقه می رود به رنگ روشن در می آید.خوبي امبره اين است كه به مرور زمان و با رشد مو، تغییر یا اختلالی در این سبک ایجاد نمی شود و نیازی به ریشه گیری ندارد.
اما اگر ریشه مو با رنگ تیره شده باشد هم،  به راحتی می توان مجدد ریشه گیری کرد و تاثیری در نوک مو ساقه نخواهد داشت.
ساده ترین و بهترين روش برای انجام امبره به این صورت است که نصف یا یک سوم قد مو را با کش میبندیم و از تكنيك پوش استفاده ميكنيم و لایه های باقیمانده بین موهای پوش خورده  را دکلره می کنیم.در تنها رنگ ريشه را مرتب و موها را رنگساژ ميكنيم.

مشاوره تخصصی رایگان و تخفیف بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

کلینیک احیا و کراتینه مو سعیده درویش زاده

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص