ویتامینه مو سر چرب چیست ؟

در ابتدا باید بدانید بسیاری از مشکلات ساقه مو نشات گرفته از پوست کف سر ناسالم است . ضمانت داشتن مو سالم و زیبا دارا بودن پوست کف سر سالم و عاری از هرگونه چربی ، سموم و آلودگی است . ویتامینه مو خاویار کراستاس ( کرونولوژیست ) لاین درمانی بسیار تاثیرگذاری ست که علاوه بر ساقه مو در درمان چربی کف سر بسیار کارآمد بوده و از لاین های بسیار پرطرفدار بین خانمها و اقایان در سراسر دنیاست . سرویس  ویتامینه خاویار کراستاس فراتر از از یک ویتامینه معمولی ست زیرا که با استفاده از عصاره خاویار فرموله شده و عملکرد آن آبرسان و روغن درمانی ست و عمیقا ساقه مو را تار به تار توسط ترکیبات خاویار تغذیه و احی میکند.

چگونه از چرب شدن پوست سر جلوگیری کنیم ؟

راه حل این مشکل توسط اسکراب خاویار کراستاس به سادگی قابل حل بوده . این روزها در مورد اسکراب پوست کف سر بسیار صحبت میشه ، باید بدانید پوست سر همانند پوست صورت و پوست بدن غدد چربی و عرق دارد و برای محافظت از سر در برابر تحریکات خارجی عمل میکند بنابراین نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد . غدد روی پوست سر رطوبت را تامین و حفظ میکند . یک چرخه کراتین سازی حدود دو هفته است ، که طی آن سلول های مرده از سطح پوست جدا شده و سلول های جدید رشد می کنند . مو برای بلندتر شدن و پرتر شدن به جایی سالم نیاز دارد که بتواند رشد کند . اسکراب خاویار کراستاس با زدودن پوست های مرده کف سر و پاک کردن سموم و آلودگی و تسکین التهابات آن بستری مناسب برای رشد موهای سالم را فراهم میکند .

چه محصولاتی برای درمان پوست چرب سر وجود دارند ؟

اسکراب ها از محصولاتی هستند که برای درمان پوست سر چرب کاربرد دارند . در واقه در سرویس ویتامینه خاویار در مرکز سعیده درویش زاده اولین مرحله درمان پاکسازی پوست سر با استفاده از اسکراب خاویار شده اغاز شده و همزمان با محصولات ویتامینه خاویار بر روی ساقه کار تغذیه و تقویت مو انجام می شود. برای تکمیل پروسه درمان همزمان استفاده از محصولات مراقبتی خاویار کراستاس (شامپوخاویار ، ماسک مو خاویار ، روغن خاویار ) توصیه می شود.

این لاین حاوی سه عنصر اصلی و غنی است شامل:

ابیسین

مولکولی است که در آب اعماق اقیانوسها یافت می شود و وظیفه اصلی بازیابی پوست سر و ساقه مو را عهده دار است.

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید عامل حفظ کننده رطوبت در پوست سر و ساقه مو بوده و به هیدراته ماندن ساقه مو کمک میکند.

ویتامین ای

ویتامین ای عنصر بسیار ارزشمندی است که از مو در برابر آسیب های مختلف مو محافظت میکند.

ما در مرکز احیا و ترمیم مو سعیده درویش زاده با استفاده از سرویس ویتامینه خاویار (کرونولوژیست) کراستاس جهت درمان پوست سر چرب در خدمتتون هستیم.

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص