ویتامینه مو آسیب دیده چیست؟

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد مراقبت از موهای آسیب دیده است ، موهایی که با استفاده از مواد شیمیایی (رنگ و دکلره و … ) درگیر آسیب دیدگی شده . مو در اثر استفاده از دکلره عنصر اصلی خود رو که پروتیین است از دست داده و باید جهت مراقبت از محصولاتی که حاوی پروتیین هست استفاده کرد . سرویس ویتامینه  رزيزتنس كراستاس مناسبه موهای دکلره شده ، آسیب دیده و دمیج ست که حاوی پروتیین بوده و مقاومت مو رو افزایش داده و در دنیا جز لاینهای بسیار پرطرفدار است ، مناسب موهاي دكلره شده ، دميج و آسيب ديده است . لاين رزيزتنس كراستاس در جهت تامين پروتئين از دست رفته مو كاربرد دارد.

چگونه از موهای آسیب دیده مراقبت کنیم؟

اگر مو درگیر آسیب دیدگی شده اولین و مهمترین گام پرهیز از رنگ و رنگساژ و دکلره است . اما جهت مراقبت توصیه اکید استفاده از سرویس ویتامینه رزیزتنس کراستاس است جهت تامین رطوبت و پروتیین از دست رفته مو.

چه محصولاتی برای درمان موهای آسیب دیده کاربرد دارد؟

محصولات مراقبتی موهای اسیب دیده که حاوی پروتیین باشند جهت درمان موهای اسیب دیده و دمیج بسیار اهمیت دارند که در بازار در دسترس هستند . این محصولات شامل: شامپو ، نرم کننده ، ماسک مو ، سرم مو ، روغن مو ، اسپری مو است.

این لاین حاوی سه عنصر اصلی و غنی است شامل:

کراتین R

این ماده کراتین آمینواسیدیه هست که توانایی تقویت ساختار داخلی فیبر مو رو داراست.

سرامید

سرامید ماده بسیار کارامد و غنی در محصولات مو بوده که رطوبت لازم ساقه مو را تامین و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی مو شده و به تقویت فیبر مو کمک میکند.

تائورین

عنصری که در ترکیبات لاین رزیزتنس کراستاس باعث تحریک اسکالپ (پوست سر ) و پیاز مو میشه تائورین بوده که آمینواسید بسیار مفدیه که کمک میکنه به رشد قدی مو

ما در مرکز احیا و ترمیم مو سعیده درویش زاده با استفاده از ویتامینه سالنی رزیزتنس کراستاس و تجویز محصولات مراقبتی جهت ارائه خدمات در خدمتتون هستیم .

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص