کراتینه مو | خدمات کراتین مو حرفه ای

کراتینه مو یا کراتین درمانی مو چیست ؟

كراتين در واقع پروتئين هیدرولیز شده است حاوی میزان بالایی اسید آمینه حاوی سیستین (گوگرد ) كه حكم استخوان بندي ساقه مو را داراست ، کراتین به صورت نرمال و طبيعي در ساختمان مو ، وجود دارد . افرادي كه داراي موهاي صاف و لختي هستند ذاتا درصد كراتين مو بالايي دارند و هر چه مو حالت دارتر و فرتر ميشود ذاتا كراتين مو كم ميشود . كراتين موجود در مو درصد صافي و خشكي مو را تعيين ميكند . اين كراتين ممكن است در اثر عوامل شيميايي و مكانيكي از دست بره و مو نيازمند تامين كراتين و تزريق كراتين از خارج باشد. در واقع با كراتين مو ، مي توان رطوبت مو را تامين و همچين با توجه به درخواست فرد مو را صاف كرد. موها در واقع استوانه های بلند کراتینی هستند که توسط فولیوکل های مو در پوست سر قرار گرفته اند. کراتین باعث استحکام و استقامت موها  شده و فقدان این عنصر حیاتی و اصلی مو باعث خشکی و کم آبی و کدری مو میشود.

کراتین درمانی برای چه مویی کاربرد دارد؟

کراتین برای انواع مو کاربرد دارد. انواع موهای طبیعی( نرم و نازک ، دانه درشت و ضخیم و نرمال ) برای موهای خشک و کم آب و دهیدراته ، برای موهای فر یا صاف ، برای موهای رنگ شده یا دکلره ، برای وهای درگیر موخوره و … خلاصه کراتین مو جهت رطوبت رسانی انواع مو می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در مجموعه سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين نکته مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص