آموزش کراتینه مو دوره هیر مستران (حضوری)

دوره کراتینه احیا و صافی مو هیرمستران یک دوره جامع و کاربردی است که با شرکت در آن به مباحث احیا و ترمیم ساقه مو در 3 مبحث (نانوکراتین درمانی، نانوبوتاکس درمانی، نانو پروتئین درمانی و نانوبوتاکس تراپی) مسلط خواهید شد. امروزه در ایران و جهان، مبحث احیا و ترمیم ساقه مو ، قسمت جدایی ناپذیر لاین زیبایی و سلامت مو شده است . پس اگر میخواهید تخصصی یادبگیرید که در دنیا ، محبوب و توانمند باشید باید بر اصول آن مسلط شوید.

 • آیا دوست دارید تخصصي یادبگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب‌درآمد نمائید؟
 • آيا دوست دارید به عنوان فردي مستقل و موفق در اجتماع خودتان را معرفي كنيد؟
 • دوست دارید امروز براي ساختن فرداتون سرمايه گذاري كنيد؟
 • آيا دوست داريد مرکز احیا مو یا سالن زیبایی راه اندازي كنيد براي خودتون؟
 • آيا دوست داريد در مورد مبحث مو بيشتر بدانيد؟

پاسخ اصلی سوال‌های بالا، شرکت در دوره حضوری هیر مستران سعیده درویش زاده است که با مشاهده ویدیو معرفی پایین، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این دوره جذاب کسب کنید…

مشاوره رایگان بگیرید

حتما از فرصت دریافت مشاوره رایگان دوره آموزشی استفاده نمائید.

سرفصل های آموزشی دوره

در مبحث اناتومی مو ، به صورت کاملا علمی در مورد ساقه و ریشه مو صحبت شده و به ساختار و ساختمان مو با جزئیات کامل آشنا خواهید شد.

در مبحث آسیب شناسی مو ، نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در احیامو این است که در ابتدا بتوانید تشخیص دهید کدام لایه مو دگیر آسیب است، تشخیص صحیح این مهم کمک میکند به انتخاب صحیح مواد. در این مبحث به طور کامل و دقیق در مورد آسیب شناسی مو صحبت خواهد شد.

شیمی مو ، بحث بسیار جذاب و کاربردی است که با دانستن آن میتوانید نیازهای بدن را تامین و این مهم ضامن داشتن موهایی سالم و زیبا و جذاب است.

میکروکراتین درمانی تخصصی ترین درمان مو جهت کراتینه مو است با تکنولوژی ترمیکا و فرمولاسیون بایو پلاستیا. با شرکن در دوره آموزش کراتینه مو می توانید با جدیدترین محصولات میکروکراتین آشنا شده و تکنیک کار با مواد را آموزش بگیرید.

نانو پروتئین درمانی تکنیکی ست که جهت بازسازی، احیا و صافی ساقه مو کاربرد دارد و باید توسط شخص متخصص و دوره دیده با علم و تجربه کافی انجام شود. اموزش مبحث نانو پروتئین درمانی از صفر تا صد به صورت تئوری و عملی روی موهای مدل اموزش داده شده و امکان تکرار و تمرین برای عزیزان شرکت کننده فراهم میباشد.

فلسفه تولید و فرموله کردن مواد بوتاکس مو از نظر خانم درویش زاده بسیار جذاب و شندینیه، درمانی ست جهت رطوبت رسانی و پر کردن شکاف های مو، خصوصا برای موهای نرم و نازک. این تکنیک باید و باید توسط شخص متخصص و دوره دیده انجام شود. اموزش مبحث نانوبوتاکس درمانی از صفر به صورت تئوری شروع و بعد از اتمام مبحث تئوری، به صورت کاملا عملی روی موهای مدل نحوه کار اموزش داده شده و امکان تکرار و تمرین برای دوستان شرکت کننده فراهم میباشد.

یکی از سوالات بسیار پر تکرار دوستان در مورد ابزار و مواد مورد نیاز جهت شروع کار احیا مو است. در دوره آموزشی به صورت کاملا دقیق و متمرکز در این مورد صحبت و ابزار و مواد مورد نیاز معرفی خواهد شد.

نکاتی بسیار کلیدی و مهم در این مبحث توضیح داده خواهد شد که هم شما به عنوان یک متخصص نیاز به دانستن آن دارید و هم باید برای مراجعه کنندگان تون بازگو کنید.

مبحث مراقبت و نگهداری از مو بسیار مهم و حائز است بعد از احیا. باید و نبایدهای استفاده از محصولات مراقبتی، باید و نبایدهای استفاده از مواد شیمیایی و …  مبحثی که شما باید در مورد آن علم کافی داشته باشید و برای مراجعه کنندگان باید توضیح دهید. بنابراین با توجه به اهمیت این مبحث به طور کاملا دقیق و کاربردی در دوره آموزشی در مورد این آیتم صحبت خواهد شد.

اين دوره به چه كساني توصيه ميشود؟

 • افرادی که علاقمند هستند پی به دنیای پر از رمز و راز مو ببرند.
 • افرادی که سابقه کار دارند و نیاز به رفع اشکال دارند.
 • افرادي كه امروز تصميم دارند تخصصي در زمینه مو ياد بگيرند.
 • افرادی که تخصص دارند اما علاقمند به ارتقا سطح علم و دانش خود هستند.
 • افرادی كه به فكر شروع قدرتمندي در زمینه احیا و مراقبت مو هستند.
 • افرادي كه علاقمند هستند دنياي جديدي رو در زمينه سلامت مو تجربه كنند.
 • افرادي كه به دنبال كسب درامد فوق العاده زيادي هستند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

 • کسانی که اعتقادی به اموزش و یادگیری تخصص سلامت مو ندارند.
 • کسانی که علاقه و اصرار دارند تا با روش های سنتي و قدیمی فعالیت نمایند.
 • کسانی که از درآمد کنونی خود در سالن های زیبایی رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد بالا ندارند.
 • کسانی که تصمیم جدی برای راه اندازی مرکز احیا مو یا سالن زیبایی خود ندارند.
 • کسانی که به قدرت آموزش در افزایش درامد اعتقاد ندارند.

ویدیو یادگاری هیرمستران

سوالاتی که احتمالا براتون پیش اومده!

از انجائيكه اموزش احيا مو صفر تا صد هست ، نیازی به هیچ پیش زمینه نیست.

این دوره به صورت حضوری در تهران در آكادمي سعیده درویش زاده برگزار میشود و پشتیبانی به صورت غیرحضوری برای سراسر ایران و دنيا انجام ميشود.

این دوره ٣ قسمت فوق العاده جذاب دارد که ، همزمان با اموزش تئوري ، كار به صورت كاملا عملي بر روي مدل توسط كاراموز انجام خواهد شد . بنابراين با انجام كار توسط شما و با نظارت تيم اكادمي سعیده درویش زاده ، شما به كليه مباحث تسلط كامل خواهيد داشت و به راحتي بعد از اتمام دوره مي توانيد مشغول فعاليت شويد.

دوستان زیادی در اين زمینه مشغول آموزش و فعاليت هستند زحمت میکشند که واقعا قابل احترام هست فعالیتشان، ولی بحث بر روی این است که آیا کسانی که این آموزش ها را میدهند واقعا خود تخصص كافي و وافي را دارند؟ آيا خود داراي تحصيلات لازم در اين زمينه و تجربه كافي را دارند ؟ در اين دوره تمام مباحث بر اساس معيارهاي بين المللي و بر اساس تجربيات ١٣ سال فعاليت ما در زمينه احيا مو در اختيارتون قرار خواهد گرفت و همين مهم كافي است براي شركت شما عزيزان در اين دوره.

خیر، از آنجایی که مطالب کل دوره پیوستگی دارد باید تمام آموزش ها را از اول تا انتها دنبال نمائید تا به نتیجه برسید. قطعا در هر بخش نکاتی وجود دارد که به علم شما افزوده خواهد کرد.

بله میتوانید در جهت فراگيري تخصصي نو جهت راه اندازي كسب و كار خود در این دوره شرکت نمایید و به شروع به كسب درآمد نمائید.

تمام دانشجویان حضوری و غیرحضوری پس از ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی مدنظر می تواند با تیم پشتیبانی درارتباط باشند.( به مدت 30 روز )

تمام دانشجویان حضوری پس از ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی مدنظر می تواند مدرک آکادمی سعیده درویش زاده را دریافت کنند.

ویدیو نظر شرکت کنندگان

مشخصات دوره

مدت دوره: دو روزهساعت 11 الی 17
تاریخ برگزاری بعدی: 25 و 26 آذر ماه سال 1401 (جمعه و شنبه)
نحوه پرداخت: پیش پرداخت و تسویه الباقی زمان حضور در کلاس
نحوه برگزاری: حضوری (آکادمی سعیده درویش زاده)
پشتیبانی دوره: 30 تا 90 روز پشتیبانی و منتورینگ
تلفن تماس : 09123706055
مبلغ سرمایه گذاری شما: 12,000,000 تومان

برای ثبت نام در دوره از فرم مشاوره بالا استفاده نمائید.

می‌توانید در دوره مجازی این دوره نیز شرکت کنید

4.6/5 - (12 امتیاز)