همه میدونیم رنگ مو عامل بسیار مهم و تاثیرگذاری هست در زیبایی ، خصوصا در بانوان . از انجايیکه که این امر بسیار حساس و ارزشمند هست برای بانوان ، نیازه که همیشه جهت رنگ کردن مو به متخصص این فن مراجعه و از رنگ کردن مو در منزل پرهیز کرد. غالبا بانوان نمی‌دانند چه رنگ مویی باید استفاده کنند؛ تا جذاب تر به نظر برسند. بدلیل تنوع رنگ مو در بازار می‌توان رنگ‌های بسیار زیبایی را براساس رنگ پوست، چشم ، جایگاه اجتماعی شخص و حتی هیکل شخص انتخاب کرد تا جذاب و زیبا به نظر برسید.
همیشه از یک متخصص مشاوره بگیرید تا شما را برای انتخاب رنگ صحیح مو راهنمایی کند. تیم ما در سالن زیبایی سعیده درویش زاده با استفاده از محصولات لورال پروفشنال در این زمینه مشغول فعالیت و اماده مشاوره به شما عزیزان هستند.

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص