ویتامینه مو نرم و نازك كراستاس

لاين دنسيفيك كراستاس مناسب موهاي نرم و نازك با ريشه سست است . تمركز لاين دنسيفيك كراستاس روي حجم مو و ضخامت مو است ، به رشد موهايي كه تازه رشد كردن كمك ميكنه و موهاي نازك و بي جون رو تغذيه . ريشه مو رو محكم و مقاوم ميكنه.

این لاین حاوی ٣ عنصر اصلی و غنی است شامل:

استاموکسیدین

ماده اي بسيار ارزشمند و كمياب است كه كمك ميكنه به بيدار شدن فوليكول هاي خفته و بسيار تاثيرگذار در رشد مو.

هيالورنيك اسيد

هیالورونیک اسید عامل اصلی رطوبت رسانی به ساقه مو و البته حجم دهی مو است که در سری محصولات دنسیفیک کراستاس نقش به سزایی رو ایفا میکنه . علاوه بر اين عامل جلوگيري كننده است براي موهاي شكننده .

گلوكوپپتايد

گلوكوپپتايد در واقع تركيبي ترکیبی از پروتئين و كربوهيدرات است . اين عنصر با نفوذ در كوتيكول مو موجب تقويت ساقه و كمك به رشد مو ميكند.

سراميد (پروتئين)

سراميد موجود در محصولات دنسيفيك كراستاس موجب براق شدن و بهبود حالت ارتجاعي مو شده ، همچنين ساقه را تقويت و پروتئين مو را تامين ميكند.

ویتامینه دنسیفیک کراستاس برای چه کسانی مفید است؟

🔸 افرادی که رویش موهاشون کند است
🔸افرادی که ریشه مو سست دارند
🔸 افرادب که موهای نرم و نازک در اصطلاح گربه ای دارند
🔸 افرادی که کاشت مو انجام دادند
🔸 افرادی که مزوتراپی یا پی ار پی انجام دادند
🔸 افرادي كه داروهاي تقويتي و ضر ريزش استفاده ميكنند

ما در مرکز احیا و ترمیم مو سعیده درویش زاده با استفاده از ویتامینه سالنی دنسيفيك کراستاس جهت رفع مشكلات نام برده آماده ارائه خدمات هستیم .

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص