ویتامینه مو خشک و دهیدراته چیست؟

خشکی مو یکی از رایج ترین مشکلات مو ست که این روزها بسیاری از خانمها درگیرش هستند . استفاده از مواد شیمیایی بی کیفیت ، استفاده از محصولات نامناسب در منزل ، استفاده از بی رویه از سشوار و اتو و … متاسفانه موجب خشکی مو میشود . لاين نوتریتیو كراستاس لاین رطوبت رسان و آبرسان اين برند است که از مغز ساقه مو تا خارجی ترین لایه ساقه شروع به آبرسانی کرده و براي انواع مو خشک و دهیدراته كاربرد دارد . موهاي طبيعي ، رنگ و دكلره شده ، خشك و كم آب ، نرم و نازك ، افراد پير و جوان و بچه و فرقي نميكنه خانم و آقا مي توانند از اين سرویس ويتامينه جهت رفع خشکی مو استفاده كنند . تاثير ويتامينه به قدري آني و مشهود هست كه بعد از اتمام پروسه كاملا قابل لمس است.

چگونه از موهای خشک و دهیدراته مراقبت کنیم؟

موهای خشک و دهیدراته نیازمند تامین رطوبت هست که یکی از بهترین راهکارها استفاده از سرویس ویتامینه نوتریتیو کراستاس است . همانطوری که از اسم این سرویس ویتامینه مشخص است این لاین نوتریتیو یا تغذیه کننده است ، تامین رطوبت از دست رفته مو و تغذیه کنندگی ساقه با استفاده از این سرویس ویتامینه امکان پذیره است.

چگونه محصولاتی برای درمان موهای خشک و دهیدراته کاربرد دارد؟

محصولاتی که بافت کرم دارند و رطوبت رسان و آبرسان و مغذی هستند (رو محصول ذکر شده معمولا) بسیار تاثیرگذار هست در رفع مشکل خشکی و کم آبی ساقه مو . اما توصیه اکید ما در کنار استفاده از سرویس ویتامینه استفاده از محصولات مراقبتی مناسب موهای خشک در منزل است . محصولات مراقبتی شامل : شامپو ، نرم کننده ، ماسک مو ، کرم مو .

این لاین حاوی ٣ عنصر اصلی و غنی است شامل:

ليپيد

ليپيد عامل حياتي و سلامتي ساقه مو هست ، كه مو رو درخشان و انعطاف پذير كرده.

كربوهيدرات

اين ماده عامل تغذيه فيبر مو بوده و مقاومت ساقه مو را افزايش ميدهد.

عصاره ريشه آيريس

اين ماده از اكسيد شدن ساقه مو جلوگيري كرده و ساقه مو را تغذيه ميكند

ما در مرکز احیا و ترمیم مو سعیده درویش زاده با استفاده از ویتامینه سالنی نوتريتيو کراستاس و تجویز محصولات مراقبتی جهت رفع خشكي مو در خدمتتون هستیم.

مشاوره تخصصی بگیرید

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

چرا مرکز تخصصی مو سعیده درویش زاده ؟

در سالن آرايشي سعیده درویش زاده به صورت كاملا تخصصي و متمركز رو مبحث احيا و ترميم ، ويتامينه هاي سالني ، زيبايي مو (رنگ و لايت و بالياژ و … ) تجويز محصولات مراقبتي مو كار ميشه ، سالهاست كه برگه موفقيت مجموعه تمركز رو اين لاين بوده زير نظر كارشناسان متبحر و مجرب . ما در سعیده درویش زاده هيچگونه فعاليتي ديگري نداريم و همين مهم مجموعه سعیده درویش زاده را متمايز از ديگر دوستان نموده.

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص

مشاوره رایگان

محصولات معتبر

پرسنل متخصص