1. خانه
  2. مقالات
  3. چگونه موخوره ها را با بوتاکس مو نابود کنیم؟

چگونه موخوره ها را با بوتاکس مو نابود کنیم؟

چگونه موخوره ها را با بوتاکس مو نابود کنیم؟

  1. خانه
  2. مقالات
  3. چگونه موخوره ها را با بوتاکس مو نابود کنیم؟
تاثیر بوتاکس مو روی موخوره
folder_openمقالات

تاثیر بوتاکس مو روی موخوره چیست؟ آبا به نظرتان می توان با بوتاکس کردن موها، موخوره ها را از بین برد؟ این سوالی است که در ادامه به دنبال پاسخ آن هستیم؟ موخوره یک مشکل جهانی است که خانم ها بیش از آقایان با آن درگیر هستند. هر چقدر موهای بلندتری داشته باشید اهتمال ابتلا به موخوره، بیشتر می شود. انگار این موخوره های لعنتی میانه خوبی با موهای بلند و زیبا ندارند. موخوره ساقه مو را نازک و وز می کند. این یک آسیب جدی است که به این سادگی ها هم درمان نمی شود.

تبلیغات زیادی در مورد مزایای بوتاکس مو و فواید آن در احیای موهای آسیب دیده، به گوش می رسد. برخی از این موارد در حد شایعه هستند و اصلا صحت ندارند. البته در مورد چگونگی تاثیر بوتاکس مو روی مورخوره نیز صحبت های درست و نادرست زیادی به گوش می رسد. در سال های اخیر بوتاکس کردن موها به عنوان یکی از موثرترین راه های احیا مو بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بوتاکس مو حالت درمانی دارد و به منظور احیا و بازگشت سلامت مو استفاده می شود. در این تکنیک از مواد موثر و مفید برای تقویت و ترمیم موهای اسیب دیده استفاده می شود. همانطور که حدس زده اید، بوتاکس مو در سالن های تخصصی انجام می شود و مناسب افراد غیر حرفه ای و استفاده در منزل نیست.

تاثیر بوتاکس مو روی موخوره چیست؟

تاثیر بوتاکس مو روی موخوره چیست؟

بوتاکس مو یکی از بهترین درمان های سالنی برای احیا موهای آسیب دیده است. اگر در اثر رنگ کردن مداوم موها و یا مواد دکلره، موها دچار آسیب شده می توانید با استفاده از بوتاکس، موها را احیا کنید. در واقع بوتاکس را می توان نوعی درمان نرم کننده عمقی مو نامید که با استفاده از کراتین و ترکیبات موثر انجام می شود.

مواد بوتاکس روی تارهای شکسته و نازک رشته مو را می پوشاند. به این ترتیب قسمت های آسیب دیده مو با این مواد پر می شود. پس از بوتاکس کردن موها، نرمی، لطافت و درخشندگی و برق طبیعی موها به مراتب بیشتر می شود. موهای بوتاکس شده صاف تر و براق تر هستند و زیبایی فوق العاده ای دارند.

از بوتاکس تراپی برای ترمیم موهای خشک و دهیدراته، موهای نازک و کم حجم، موهای کدر و مات و از بین بردن موخوره استفاده می شود. شاید تعجب کنید ولی بدون کوتاه کردن مو نیز می توان با بوتاکس، از شر موخوره های آزار دهنده خلاص شد. این تکنیک بسیار کارآمد و موثر است حتی با بوتاکس مو می توان از پیشرفت موخوره ها نیز جلوگیری کرد.

نکته مهم اینکه قبل از بوتاکس مو لازم است تا موخوره گیری با قیچی انجام شود. این کار وقت گیر است و نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد. موخوره گیری در سالن انجام می شود ولی این تازه اول کار است.

رفع موخوره با تراپی مو

چگونه با بوتاکس مو، موخوره ها از بین می روند؟

تاثیر بوتاکس مو روی موخوره به این صورت است که مواد استفاده شده روی فیبرهای مو را پوشش می دهد. به این ترتیب ظاهر موها از حالت وز خارج می شود. حالا در موخوره با چه چیزی روبرو هستیم؟ بله وز مو همیشه همراه با موخوره ها ظاهر می شود. بهتر است بدانید که بوتاکس مو نمی تواند موخوره ها را درمان کند بلکه یک لایه کراتین روی قسمت های آسیب دیده و نازک شده از موخوره را پوشش می دهد.

موخوره همان دو شاخه شدن انتهای ساقه مو است. در برخی موارد حتی امکان سه یا چهار و … شاخه شدن موها نیز وجود دارد. با توجه به نوع موخوره، حالت شکستن و شاخه شدن موها نیز متفاوت است. همین تقسیم سلول های مو باعث می شود که نوک موهای درگیر با موخوره، نازک تر شوند. به مرور این موها شروع به خورد شدن و جدا شدن از ساقه می کنند. در نتیجه موها اصلا بلند نمی شود و در حد معینی باقی می ماند. با بوتاکس مو می توان نقاظ آسیب دیده و نازک شده را ترمیم کرد. فیلر کراتین روی نقاط مورد نظر تاثیر می گذارد.

تاثیر بوتاکس مو روی موخوره تا حد قابل قبولی است به این صورت که پس از درمان و احیا مو، موخوره ها بیشتر نمی شوند و به قسمت های بالاتر و ریشه مو نزدیک نمی شوند. به این ترتیب تا حد بسیار زیادی جلوی آسیب بیشتر به تارهای مو گرفته می شود. در حالت عادی راهی برای جلوگیری از پیشرفت موخوره ها وجود ندارد و تنها چاره کوتاه کردن مو است.

درمان موخوره در کودکان

رفع موخوره با بوتاکس مو

وقتی موها خشک و دهیدراته می شود چه اتفاقی می افتد؟ ابتدا رطوبت ساقه مو از بین می رود و مغز مو خشک می شود و در مرحله بعدی، پروتئین مو نیز نابود می شود. آیا می دانید دلیل خشک شدن موها چیست؟ مواد شیمیایی موجود در محصولات مو و همچنین حرارت و گرما دشمن سلامت مو هستند. نور خورشید، سولاریوم، اتوی مو و سشوار همگی به موها اسیب می زنند. حتی شامپوی نامناسب هم می تواند موها را زبر و خشک کند. اما بیش از همه مواد و ترکیبات آسیب زا در رنگ مو و ترکیبات سفید کننده و دکلره مو هستند که مو را دهیدراته می کنند.

موهای خشک و دهیدراته مستعد موخوره هستند. وقتی رطوبت عمقی مو از دست می رود دیگر نمی توان از بروز موخوره ها جلوگیری کرد. تارهای مو یک به یک دچار شکستگی می شوند و این شکستن در انتهای ساقه به صورت جدا شدن بافت سلولی کوتیکول ظاهر می شود. تاثیر بوتاکس روی موخوره مثل آبی بر آتش است. در واقع بوتاکس نیازهای ساقه مو را برطرف می کند و همه خلل و فرج روی موها را پوشش می دهد. مشخص است که این موها دیگر نه خشک و دهیدراته هستند و نه حالت زبر و خشن دارند.

بوتاکس مو حاوی ترکیبات کلاژن، ویتامین، مواد مغذی و روغن های پایه هستند. این مواد همگی برای بهبود کیفیت موها تاثیر دارند. بعد از بوتاکس، موها انعطاف پذیر تر می شوند و حالت نرمی و لطافت بیشتری پیدا می کنند. البته نوع بوتاکس و شرکت تولید کننده نیز در نتیجه تاثیر گذار است. همه برندهای موجود در بازار دارای کیفیت مناسبی نیستند.

توجه

برای اینکه از نتیجه بوتاکس مو رضایت داشته باشید حتما به مراکز معتبر و شناخته شده مراجعه کنید. بوتاکس درمانی نیاز به تخصص و تجربه دارد. یک آرایشگر ماهر و آموزش دیده می تواند مواد مرغوب از نامرغوب را تشخیص دهد. در سالن های خوش نام همیشه از مواد با کیفیت تری استفاده می شود.

کوتاه کردن موخوره های مو

بوتاکس چقدر دوام دارد؟

عزیزان موخوره یک آسیب جدی به ساقه مو حساب می شود. بهترین و ساده ترین راه برای از بین بردن موخوره، کوتاه کردن مو است. به هیچوجه نمی توانید موهای دو شاخه و نازک شده را دوباره به شکل اولیه برگردانید. با برخی تکنیک های احیا مو نظیر همین بوتاکس مو می توان بخش های آسیب دیده را ترمیم کرد. به این ترتیب که مواد حاوی کراتین( پروتئین طبیعی مو) به همراه ویتامین ها و مواد مغذی در سطح مو پوشش داده می شود. به این ترتیب بخش های آسیب دیده و نازک مو تا حدود 90 درصد احیا می شوند.

در نظر داشته باشید که هر چیزی که موخوره ها را ایجاد کرده است هنوز هم می تواند این کار را تکرار کند. یعنی چه؟ بهتر است سبک زندگی خود را تغییر دهید. این مورد شامل اصلاح تغذیه و روش های مراقبت از مو نیز می شود. حتی شاید لازم است محصولات شوینده و نرم کننده و …. را نیز عوض کنید. اگر می توانید فواصل بین رنگ و دکلره را طولانی تر کنید و به طور کلی کاری نکنید که موها رطوبت از دست بدهد.

تاثیر بوتاکس روی موخوره دائمی نیست. به طور معمول بین 2 تا 4 ماه مواد و ترکیبات بوتاکس روی موها باقی می ماند. مراقبت های بعد از بوتاکس کردن و همچنین نحوه شستشوی موها در افزایش ماندگاری بوتاکس مو تاثیر دارد. کیفیت مواد بوتاکس و مهارت آرایشگرتان را نیز دست کم نگیرید. بخشی از قضیه مربوط به تراپی در سالن است اما قسمت مهم تر ماجرا به نحوه رسیدگی به موها در منزل بستگی دارد.

علت موخوره در موی بلند

بوتاکس مو در مرکز تخصصی احیا مو سعیده درویش زاده

انواع تراپی مو به شیوه های نوین در کلینیک تخصصی احیا مو سعیده درویش زاده، ارائه می شود. این تراپی ها شامل نانو بوتاکس مو، پلکس تراپی، پروتئین درمانی، ویتامینه های کابین، کراتینه و احیا با نانو ذرات است.در اینجا بهترین مواد برای درمان موهای آسیب دیده، استفاده می شود. به شرط انجام مراقبت های لازم، هیچ نوع مشکلی پس از بوتاکس کردن موها، پیش نمی آید.

همه تجارب بد گذشته را فراموش کنید. مرکز تخصصی احیا مو درویش زاده با همه آنچه تاکنون دیده اید تفاوت دارد. در اینجا بر اساس نوع آسیب و نیاز مو، از درمان های اختصاصی و مناسب استفاده می شود. صفر تا صد کار زیر نظر شخص مدیریت است و ایشان بر تمام کارها نظارت دارند. اگر به دنبال تجربه ای متفاوت و صد در صد رضایت بخش هستید به ما مراجعه کنید.

هدف ترمیم و احیا موهای آسیب دیده با بهترین روش و مناسب ترین مواد است. پس از احیا موها، علاوه بر افزایش زیبایی چهره، اعتماد به نفس بیشتری نیز خواهید داشت. تنها با یک بار مراجعه در جمع مشتری های دائمی سالن قرار می گیرید.

پ ن: سالن سعیده درویش زاده مشاوره های تخصصی مو را به رایگان ارائه می دهد.تا حالا از این مشاوره ها استفاده کرده اید؟

امتیاز دهید

این مقالات حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed